• Дериземля – Хвостенко стали другими в Різдвяній гонці

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 28 грудня 2009 року

В німецькому місті Гельзенкірхен на футбольному стадіоні клубу «Шальке-04» в традиційній Різдвяній гонці в його другій частирі українська пара Оксана Хвостенко та Андрій Дериземля фінішували другими.

Після мас-старту відставання між парами було зменшено вдвічі, що ще більше збільшило цікавість до звітної гонки. Біатлоністи докладали максимум зусиль задля перемоги. Так на першому кордоні Вільгельм та Хаунсвальд закрили всі мішені, продовживши змагання лідерами. А ось білоруска Дарія Домрачова припустилася промаху, відставши від німок. На наступному рубежі Андрій Дериземля виправив своє становище, відстрілявшись на відмінно, а лідерство на даному етапі виборола пара Вільгельм – Зуманн.

На третьому етапі двійку лідерів склали пари: Вільгельм – Зуманн, Брюне – Дефран. Зуманн останнім патроном не зміг влучити в мішень, що загострило боротьбу в гонці. Українська пара Хвостенко – Дериземля після четвертого етапу другого виду змагань тримають четверту сходинку. Для росіян Зайцева – Чудов ця гонка нічого доброго не принесла, вони розташовалися на восьмому місці.

На наступному вогневому рубежі білоруска Дарія Домрачова зробила чудовий подарунок для переслідуючої її українки Оксани Хвостенко, припустившись двох промахів, але, на жаль, наша біатлоністка не скористалася цим: один промах завадив піднятися на третє місце.

Андрій Дериземля, замінивши Хвостенко, не зміг порадувати влучністю, двічі промазавши, він знизив шанси українців на високий результат. А два промахи Крістофа Зуманна дозволили з перевагою в 16 секунд очолити гонку французу Вінсенту Дефрану.

Оксана Хвостенко зуміла надолужити відставання від білоруски Домрачової, перегравши її на стрільбі, та пішла на коло з перевагою у три секунди. То ж маємо цікаву і безкомпромісну боротьбу на третю сходинку в звітній гонці.

Дефран в останній стрільбі помилився і пропустив Зуманна. Андрій Дериземля чудово відстрілявся і це дозволило українській парі фінішувати в гонці переслідування другими, покращивши результат на дві сходинки порівняно з мас-стартом. Це велика заслуга Дериземлі, котрий на останніх метрах завдяки своїй високій швидкості обійшов француза Вінсента Дефрана.

Переможці мас-старту Дарина Домрачева – Домінік Ландертінгер припустилися чималої кількості промахів, що не дозволило їм зачепитися і за трійку кращих; вони фінішували лише четвертими. Німецька пара Міхаель Грайс – Симонові Хаусвальд також не змогли втриматися в трійці призерів після мас-старту, завершивши гонку на п’ятому місці.

А російська пара Ольга Зайцева – Максим Чудов не змогли порадувати своїх прихильників, не давши бодай шансу на високий результат, тримаючись у кінці ешелону. На останньому етапі Максим Чудов зміг лише підняти свою пару на сьоме місце, випередивши норвежців Сольвейг Рогстад – Хенрік Л’абе Лунд.

В гонці переслідування представники американського біатлону піднятися із останнього місця, яке вони мали після мас-старту, на шосте в підсумку. А Магдалена Гвіздон і Томаш Сікора їхнього «подвигу» повторити не зуміли,  залишившись на 9-му місці, випередивши лише Єву Тофалві та Даніеля Грайса.

Перемога в гонці принесла інтернаціональній парі Каті Вільхельм – Крістоф Зуманн 24 тисячі Євро, плюс до яких ще отримали в подарунок автомобіль «Фіат». Українська пара Оксана Хвостенко – Андрій Дериземля теж не залишися без гонорару – 16 тисяч Євро.

Гонкою переслідування завершилася Різдвяна гонка 2009 року, були нагороджені переможці та призери. То ж в черговий раз свято біатлону на стадіоні «Шальке» вдалося. Організатори даного заходу не жаліли коштів та сил, аби провести це грандіозне дійство.

Тепер будемо очікувати вже Різдвяну гонку наприкінці наступного року. А біатлоністів на змаганнях етапів Кубка Світу ми побачимо вже в наступному, 2010 році, 6 січня на етапі в німецькому Оберхофі. То ж побажаємо українцям продовжити сьогоднішнє свято, вдалих виступів і в наступному році, особливо у Ванкувері на Зимовій Олімпіаді, де саме у біатлоні, в першу чергу, очікують на медалі.

За матеріалами: turnir.com.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...