• Спорт, свято і тортури ідуть пліч-о-пліч, як за часів Гітлера та Сталіна

  • Середа, 18 липня 2007 року

До початку Олімпійських ігор у Китаї залишилося трохи більше року. Китайський уряд запевняв: «Дайте нам шанс, щоб ми могли поліпшити становище з правами людини», але те, що відбувається, суперечить обіцяному. Всі сподівалися, що ситуація з правами людини у Китаї покращає, але вона стала тільки ще гіршою.

Недивлячись на інформаційну блокаду, до 23 травня підтверджено 3 034 смертельні випадки в результаті репресій Фалуньгун. У трудових таборах офіційно зареєстровано 250 тисяч ув'язнених, які займаються Фалуньгун. Широкомасштабна індустрія вирізання органів у живих послідовників Фалуньгун не зупинена.

«Неприпустимо перетворювати Олімпійські ігри на «ігри геноциду», - говорить американський конгресмен Томас Лантос. - В одній частині Пекіну проводитимуться Олімпійські ігри, а поряд, у іншій, - тортури, вбивства та торгівля органами. Якщо геноцид буде продовжуватися, то Китай стане непридатним для зустрічі спортсменів на Олімпійських іграх 2008 року».

Коаліція з розслідування злочинів по відношенню до Фалуньгун звернулася до уряду Китаю. У складі Коаліції - представники Європи, Азії, Австралії, Північної Америки, більше 300 членів, а також урядові та неурядові чиновники, представники юриспруденції, медицини та інші. Жодна з секцій Коаліції не отримала відповідь з Китаю на запит.

Коаліція вимагає огляду незалежними експертами в'язниць, таборів, лікарень та засекречених установ. Якщо до 8 серпня 2007 року відповіді не буде, то Коаліція приєднається до країн, виступаючих за бойкот Олімпійських ігор. Глобальний бойкот захищає олімпійські духовні цінності, які одвічно суперечать насильству, расизму та геноциду, що записано у статуті Олімпійської хартії.

Особистий протест і заклик підтримати ініціативу бойкоту Олімпійських ігор висловив президент ізраїльської Асоціації розвитку спорту, спортивний діяч Й. Ройтман. Ізраїльська команда ставала учасником усіх олімпіад, але бойкотувала у 1980 році Олімпійські ігри у Москві. Голова уряду Ізраїлю в той час М. Бейгін підтримав заклик Спортивного комітету Ізраїлю оголосити бойкот олімпіаді у Москві через кровопролитну війну в Афганістані та заборону на репатріацію людей єврейської національності до Ізраїлю.

На Олімпіаді у Мюнхені 5 вересня 1972 року в результаті проарабського терористичного акту було вбито 11 ізраїльських спортсменів. Додому повернулися одинадцять трун - це страшна трагедія для Ізраїлю. З того часу пам'ять про загиблих вшановували хвилиною мовчання на церемонії відкриття Олімпійських ігор.

Голова Олімпійського комітету Китаю Лю Чі, будучи головою комітету КПК у Пекіні, прославився як жорстокий порушник прав людини і відповідач у величезній кількості кримінальних справ, відкритих у всьому світі послідовниками Фалуньгун, їхніми друзями та родичами. Перебуваючи з візитом в Ізраїлі, Лю Чі не вважав за потрібне навіть говорити на тему церемонії пам'яті загиблих ізраїльських спортсменів Ізраїлю і згодом не дав ніяких пояснень з приводу цього.

Навіть якщо церемонію пам'яті загиблих спортсменів Ізраїлю під впливом наших вимог погодяться провести, ми звертаємося до всіх людей доброї волі невідкладно згадати про права живих послідовників Фалуньгун і опротестувати, бойкотувати вбивства, тортури і кровопролиття у Китаї. Провести Олімпійські ігри в Китаї - це не означає розвивати міжнародний Олімпійський рух, це означає заохочувати розвиток насильства.

Голова клубів руху «Маккабі» СНД і країн Балтії та спортивний діяч М. Полянский відзначає, що Гітлер використав ХI Олімпійські ігри у Берліні (1936 р.), щоб утаїти приготування до війни. Нацисти поширювали чутки про миролюбність фашистів. Два тижні не було антисемітських гасел, ретельно приховувалися расистські нацистські теорії. А Сталін за невдалі виступи відправив спортивні команди на лісоповал до Сибіру, зокрема братів Старостіних.

Як за Сталіна та Гітлера, звірячий дух насильства визначає дії компартії Китаю. Свято спорту і тортури ідуть пліч-о-пліч. КПК використовує таку ж тактику брехні, щоб прикрити указ  «знищити Фалуньгун у Китаї». «Зате на площі Тяньаньмень у Пекіні вивішене велике табло, що відлічує дні, години, хвилини та секунди до початку Олімпіади, а вгорі - красивий вислів про дружбу», - розповідає Й. Ройтман, що нещодавно побував у Китаї.

Злочини проти людства й Олімпійські ігри не можуть співіснувати. Чому ж світ закриває очі на це?

Яна Фалік. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...