• Олімпійські ігри в Китаї: планета, прокинься!

  • П'ятниця, 3 серпня 2007 року

Що має статися, щоб світ прокинувся? Олімпійські ігри в Пекіні наближаються, і до цього часу мало голосів було почуто. Це наштовхує на думку про те, що людство знаходиться в глибокому сні. Очевидно, що лише масове вбивство десятків тисяч людей, зняте на іноземні камери, зможе змусити замислитися про моральну сторону надання права на проведення Олімпійських ігор найбільшій країні світу з диктаторським режимом.

Наприкінці червня сайт новин Бі-Бі-Сі кожного дня повідомляв про чергову жертву жорстокості. Спочатку одна телепрограма повідомила про те, що близько 60 лікарень та аптек в північно-східному Китаї продавали та використовували підроблені розчини. Чи бачили Ви ці маленькі трубки, до яких підключають для внутрішньовенного харчування, щоб підтримувати життя? Так ось, їх вміст був фальшивим! Вони вводили невідомо що, наражаючи життя пацієнтів на небезпеку. Слід також згадати зубну пасту китайського виробництва, яка нещодавно стала причиною смерті людей в Латинській Америці, і корм для тварин, від якого помирають коти та собаки… Список продуктів «made in China», які призводили до смерті, можна продовжити.

Після всіх цих скандалів міжнародна профспілкова організація «Playfair» заявила, що при виготовленні товарів з офіційною емблемою Олімпійських ігор використовувалася праця дітей віком до 12 років… В її звіті мовилося про «серйозні порушення прав робітників» на фабриках, що виготовляють ці маленькі сувеніри та у великих кількостях продають туристам, які ні про що навіть не здогадуються.

Того ж тижня були знайдені сотні загублених без вісті або викрадених дітей, які працювали як справжні раби біля печей для випалювання цегли в центрі Китаю. Їх б’ють, експлуатують, їх тіла покриті гноєм, вони охороняються собаками… і знаходяться під віддаленим контролем місцевих чиновників комуністичної партії, які набивають собі кишені грошима… Говорячи про економічне зростання Китаю, мені хочеться сказати про ганебну та жахаючу експлуатацію, як двигун економіки.

І країна, в якій творяться подібні звірства, удостоєна честі проводити у себе події такого всесвітнього масштабу як Олімпійські ігри? Обіцянки покращити ситуацію з правами людини виявилися пустими, і будь-яка організація, що виступає на захист цих прав, скаже, що нічого, крім погіршення ситуації, не спостерігається. При цьому світ продовжує залишатися сліпим і глухим, в той час як лунають перші дзвінки про зниження темпів запаморочливого економічного зростання. Навіть Стівен Спілберг, палкий викривач Холокосту, візьме на себе роль організатора церемонії відкриття. Так, Китай є співучасником геноциду в Дарфурі, весь світ знає про це. Я також хочу сказати, що там відбувається найстрашніший злочин проти людяності – вбивства в’язнів совісті для видалення їх органів та продажу іноземним пацієнтам для пересадок.

Згадайте про все це під час відкриття Олімпійських ігор 2008 в Пекіні. В той час, коли ви будете зачаровано дивитися яскраві вистави, в Дарфурі китайською зброєю будуть вбивати безвинних людей, декілька панамців несподівано помруть, почистивши зуби, мати буде шукати свою дитину, яка опинилася в рабстві біля печей для випалення цегли в Хенані, в’язня холоднокровно стратять, щоб продати його печінку багатому іноземцю, тибетця посадять в тюрму за зберігання фотографії Далай-лами, жінці насильно зроблять аборт або стерилізацію, оскільки завагітніла вдруге, журналіста відправлять в примусовий трудовий табір, тому що намагався викрити місцевих корумпованих чиновників, а на Тайвань будуть направлені сотні балістичних ракет…

Жан-Філіп Дюгре. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...