ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мусонні дощі охопили Індію, але рівень опадів усе ще нижче середнього (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Щорічний мусон в Індії охопив усю країну в неділю, на шість днів раніше, ніж зазвичай, повідомило державне метеорологічне управління, але кількість опадів поки що на 10% нижча за середній рівень у цьому сезоні, пише Reuters.

Мусон, який є життєвою силою індійської економіки, оцінюваної в 3 трильйони доларів, забезпечує таку необхідну воду для фермерських господарств і поповнює запаси води у водосховищах і водоносних горизонтах. Він також приносить полегшення від літньої спеки.

Зазвичай дощі йдуть у штаті Керала, на південно-західному узбережжі Індії, приблизно з 1 червня і просуваються на північ, щоб до 8 липня покрити всю країну.

Цього року мусон прийшов на узбережжя південного штату Керала 8 червня, більш ніж на тиждень пізніше, ніж зазвичай, і його просування було зупинено сильним циклоном Біпарджой.

Однак цього тижня мусон швидко просунувся вперед і вже охопив усю країну, повідомив Метеорологічний департамент Індії (IMD).

У червні в Індії випало опадів на 10% нижче за норму, але в деяких штатах їхня кількість була на 60% меншою за норму.

Однак у липні Індія, найімовірніше, отримає середню кількість опадів, незважаючи на ймовірну появу погодного явища Ель-Ніньо, заявили в п'ятницю в IMD.

Рясні мусонні дощі в липні знімуть побоювання з приводу врожаю літніх культур, обіцяючи більш високі доходи в сільській місцевості, де живе більшість індійців. Оскільки майже половина сільськогосподарських угідь країни не зрошується, індійські фермери залежать від мусонів.