• До 2018 року у Великобританії збудують перший у Європі космодром

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Вівторок, 16 червня 2015 року

Уряд Британії дав добро на побудову першого у Європі космодрому. Очікується, що він буде використовуватись для комерційних перевезень, а ввести в експлуатацію об’єкт планують у 2018 році.

З космодрому здійснюватимуться комерційні «туристичні» польоти в космос. Крім того, він обслуговуватиме ультрашвидкі міжнародні рейси.

Реалізувати амбітний проект можуть в одному з 5 місць-претендентів: Кемпбелтауні, Глазго Прествіку, Сторновеї в Шотландії, Ньюквеї в Англії або у Лланбедрі в Уельсі. Як можливе місце для тимчасового розташування космодрому розглядається також одна з баз Королівських ВПС Великобританії.

Вперше про плани побудувати космодром стало відомо у липні минулого року. Тоді ж було названо вісім потенційних місць для його побудови. Влада об’єднаного королівства розглядає зведення космодрому як можливість для Британії стати лідером у сфері комерційних космічних подорожей.

Очікується, що побудова подібних об’єктів дозволить також значно скоротити час міжнародних перельотів. Так, дорога від Великобританії до Австралії може із розвитком космічних перельотів скоротитись із 14 до лише 2 годин.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...