• Черепашки-ніндзя повертаються на великий екран

  • Володимир Васьковський | Велика Епоха
    Вівторок, 27 березня 2007 року

Черепашки-ніндзя повертаються на великий екран в новітній комп'ютерній анімації сценариста і режисера Кевіна Манро.

Після поразки їхнього старого ворога Шредера, сім'я черепашок розпалася. Окрім боротьби за єдність сім'ї їхній сенсей Сплінтер (Мако) стурбований ще й тим, що в Нью-Йорку відбувається щось дивне. Техноїндустріаліст Максиміліан Уїнтерс (Патрік Стюарт) готує армію стародавніх монстрів, зупинити яку зможе тільки суперкоманда бійців ніндзя - Леонардо (Джеймс Арнольд Тейлор), Мікеланджело (Міккі Келлі), Донателло (Мітчелл Уїтфілд) і Рафаель (Нолан Норт)! Разом зі своїми колишніми соратниками Ейпріл О'ніл (Сара Мішель Геллар) і Кейсі Джонсом (Кріс Еванс) Черепашки знову в б'ються за свої життя, їм знову належить протистояти таємничому клану Фут, що поставив свої власні здібності ніндзя на службу інтересам Уїнтера.

Щоб нове втілення Черепашок-ніндзя стало дійсно яскравим, фільм був створений цілком і повністю засобами комп'ютерної графіки. Це надало йому абсолютно нового вигляду, що відповідає 21 сторіччю.

Черепашки Ніндзя були створені в 1984 році Пітером Лейрдом і Кевіном Істманом.

- Вони хотіли спародіювати світ супергероїв, - прочиняє таємницю сценарист і постановник Кевін Манро. - Оригінальна книга коміксів була чорно-білою і вийшла тиражем всього лише 3000 екземплярів, які, на загальний подив, були відразу ж розпродані.

Протягом року Лерд та Істман почали переговори про ліцензію на випуск іграшок, за якими послідували телевізійні мультсеріал і три художніх фільми, зняті протягом 9 років. Художні картини вийшли на екрани на початку 90-х і вразили глядачів всього світу досягненнями аніматроніксу і блискучою хореографією бойових мистецтв. Продюсер Томас Грей, що виступав також і продюсером решти трьох картин про Черепашок-ніндзя, відзначає:

- Ми хотіли підняти Чрепашок на новий рівень і зробити те, чого ми не робили раніше. Вже понад 20 років ця іграшка - одна з тих, які найбільше продаються в багатьох частинах США, в Європі, Австралії і деяких країнах Азії. Враховуючи успіх мультсеріалу і культовий статус коміксів, ми хотіли запропонувати фанам щось нове.

Навіть не дивлячись на багаторічний успіх франчайза Черепашок-ніндзя, перед продюсерами стояла мета переконати творців надати їм права на те, щоб знову випустити на великий екран двоногих жителів каналізації.

Виробництво Черепашок-ніндзя зайняло близько 2 років і 4 місяців у двох віддалених одне від одного місцях: Шерман Оукс у сонячній Каліфорнії і на іншому боці Тихого Океану, в Гонконзі. Було залучено понад 300 художників у Гонконзі і близько 70 - в Лос-Анжелесі. Враховуючи те, що штаб-квартири виробництва знаходилися на відстані понад 7000 миль, приховати факт існування такого проекту в еру високошвидкісного Інтернету було практично неможливо.

Проте, завдяки розвиненим засобам відео- і телеконференцій і високошвидкісної передачі даних, «мені здавалося, що до гонконзького офісу рукою подати», - говорить Манро. - Також, через різницю в часі ми могли працювати цілодобово. Коли в Лос-Анджелесі 5 вечора, у Гонконзі 9 година ранку, і ми могли поспілкуватися з ними в кінці робочого дня, тоді як їхній робочий день ще тільки починався.

- 24-годинний розклад дозволяв нам працювати швидше, - відзначає Уокер. - Але чи знаєте, в Лос-Анжелесі не всі могли піти додому в кінці робочого дня, адже було щось, що треба було передати до Гонконгу протягом їхнього робочого дня, коли у нас середина ночі. Це було дуже невигідно, але Кевін і його команда чудово з цим справлялися, та й гонконзькі аніматори були чудові.

Щоб пожвавити Черепашок для новітньої версії, Манро вдався до допомоги ветерана художньої ілюстрації Саймона Мартона. Маючи за плечима більш ніж 25-річний досвід роботи в кіно, Мартон за останній час брав участь у створенні таких картин, як «Чарлі і шоколадна фабрика», «Я - робот», «Ван Хельсінг» і «Матриця. Революція».

За матеріалами: Офіційного сайту фільму

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...