• Незвичайні люди: автоінспектор загинув, рятуючи дівчину

  • Антон Лунін | Велика Епоха
    Субота, 24 листопада 2012 року
18 листопада 2012 року близько 22:00 на трасі Новосибірськ-Кемерово (Росія) відбулося подвійна дорожньо-транспортна пригода, в якій загинув 27-річний лейтенант ГИБДД, рятуючи дівчину від автомобіля, що нісся на великій швидкості.

У той вечір була заметіль і ожеледиця. Ділянка дороги, на якій сталася аварія, погано освітлювалася. Основній трагедії передувала інша автотранспортна пригода — через погані метеорологічні умови 25-річна Дарина Таннагашева, водій Мазди, не впоралася з керуванням і зіткнулася з КАМАЗом. Від зіткнення легковика та вантажівки ніхто не постраждав. На місці події співробітники поліції і МНС вантажили на автоевакуатор пошкоджену іномарку.

Несподівано лейтенант Сергій Шаманаєв помітив Ладу Пріору, що швидко рухалася на них. Молодий хлопець встиг відштовхнути вбік Дарину, але сам загинув на місці від сильних травм. Його колега і працівник МНС госпіталізовані, їм будуть забезпечене безкоштовне медичне лікування та матеріальна допомога.

Згідно з КК РФ водієві Лади Пріори, 26-річному жителю Красноярська, пред'явлено звинувачення у скоєнні злочину «Порушення правил дорожнього руху і експлуатації транспортних засобів, що призвело з необережності до смерті людини» (ч. 3 ст. 264).

Врятована Дарина дуже шкодує, що Сергій Шаманаєв помер. День події вона тепер вважає своїм другим днем ​​народження.

Розпорядженням губернатора Кемеровської області Амана Тулєєва Сергію Шаманаєву присвоєно звання Герой Кузбасу посмертно. Крім цього, у відповідності з місцевими законами, сім'ї загиблого буде здійснюватися щомісячна виплата в 25 тисяч рублів.
Підписатися:

Коментарі