• Таємниці династії Тан розкрито

  • Четвер, 1 березня 2007 року

24 лютого в Парижі в Палаці конгресів відбувся організований телебаченням «Нова династія Тан» дивовижний гала-концерт, присвячений святкуванню китайського Нового року. 7000 глядачів познайомилися з 5000-річною історією і культурою Китаю.

У своєму турне 30-ма містами світу десятки танцюристів, співаків і музикантів в черговий раз зібрали повний зал і здивували аудиторію барвистістю свого виступу.

 

Торішній концерт, що також проходив у Палаці конгресів, можна охарактеризувати як перехідний: левів і драконів змінювали звуки симфонічного оркестру; сумним мелодіям ерху (китайською смичковий музичний інструмент) вторив кларнет Гіора Фейдмана.

Виступ 2007 року завдяки таланту організаторів і артистів, навпаки, повністю занурює нас у світ міфів і легенд Стародавнього Китаю.

Отже, концерт, від якого чекали демонстрації акробатичних номерів, хаотичних поєдинків у дусі східного єдиноборства, барабанів і петард, підніс несподіваний сюрприз: від початку до кінця дійство наповнене гармонією, небесними сценами, образами Будд, героями, що втілюють традиційні китайські цінності. М'яка музика спонукає глядачів до роздумів і проникає у саме серце.

Шоу показує глядачам історії, що відбуваються ще до початку часів, в міфічний період, коли боги планували долю кожної династії і записували ім'я кожного імператора, майбутнього «сина Неба».

Потім йде розповідь про молоду Мулан, дочірню любов і шанування, які вона демонструвала; також ми знайомимося з великим генералом Юе Фєєм - втіленням відданості і хоробрості; з традиціями тибетців, монголів і різних китайських етнічних груп, із буддійською та даоською релігією.

Кожна династія розповідає про свої найбільш важливі події. Але коли після танцю придворних пані останньої династії Цин, ми чекаємо, що завіса опуститься, гала-концерт переносить нас з минулого в сучасність. Він розкриває репресії з боку китайського режиму, яких сьогодні зазнає буддійська школа Фалуньгун у Китаї. Сам номер, його композиція і використані кольори немов символізують доброту мудрих традицій, що протистоять насильству матеріалізму.

Рецепт діє: глядачі, які присвятили свій вечір священній красі,  відповідають громом аплодисментів. Внутрішній сенс концерту настільки ж глибокий, наскільки красиві костюми і виточена до міліметра хореографія.

Жан-П'єр і його сім'я після перегляду відображають загальну реакцію глядачів: «Все було чудово». Як і вони, ми повернулися додому з бажанням купити квиток на літак до Берліна, щоб бути присутніми на наступному концерті.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...