• Підприємець Трейсі Хьюз удостоєна нагороди під час місяця історії жінок

  • Субота, 21 квітня 2007 року

Після отримання нагороди для ділових жінок банку «North Fork» Трейсі Хьюз сказала, що, як вона тепер зрозуміла, кондитерський бізнес - «її покликання». Нагорода була вручена на заході, приуроченому до місяця історії жінок.

Хьюз почала займатися кондитерським бізнесом, коли працювала в компанії «Colgate-Palmolive» і принесла на роботу торт. Він так сподобався колегам, що вони почали замовляти кондитерські вироби, і за ніч вона на своїй нью-йоркській квартирі випікала 10-12 пирогів.

Після того, як її скоротили з «Colgate-Palmolive», що було її третім скороченням за 14 років, вона вирішила прислухатися до внутрішнього голосу і взяти своє життя під контроль. «Я хотіла здійснити мрію, яка виникла у мене давно, і момент був вибраний правильно», - сказала вона.

У 2003 році у неї з'явився перший значний клієнт - фінансова компанія «Сміт Барні», що замовляє кондитерські вироби для своїх партнерів у банківській справі. Поворотним моментом стало внесення її компанії до списку журналу Опрі Уїнфрі «О», а також репортажів, що послідували, в чотирьох інших журналах, на Fox TV і радіо-шоу Венді Вільямс.

В даний час компанія Хьюз випікає кожного тижня 500 кондитерських виробів, у свята - більше. Скоро вони з'являться і в ресторанах.

Любов до здоби у пекаря-самоучки сягає корінням в дитинство. «Моя пристрасть до випічки йде від моєї бабусі, - говорить Хьюз. - Я пам'ятаю, як дитиною облизувала збивачки після того, як бабуся готувала свої домашні торти. Я спробувала воскресити цей дух у моїх кексах з ромом, секретний рецепт яких виник після експериментів на кухні пізніми вечорами після роботи».

Будучи талановитим пекарем, Хьюз також є професійною моделлю. Вона з'являлася на обкладинці журналу «Ebony» і «Essence».

На запитання про проблеми, з якими вона зіткнулася в бізнесі, Трейсі відповіла, що складність була в тому, щоб навчити людей дивитися на випічку як на бізнес, а не хобі, і переконати їх ставитися до неї, як до серйозної ділової жінки.

Кент Конкол. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...