• Конкурс 'Нова хвиля 2006' закінчився, підбито підсумки

  • Четвер, 3 серпня 2006 року
Конкурсу "Нова хвиля" цього року виконалося п'ять років. Ідея організувати цю гарну традицію – конкурс – прийшла в голову Ігорю Крутому і Раймонду Паулсу в 2002 році.

З тієї пори Юрмала відкриває світові нові голоси. Це для всіх улюблена група "Smash", переможці конкурсу 2002 року; Анастасія Стоцкая, фіналістка 2003 року; "Cosmos" – латиська група, що перемогла в 2004 році; Інтарс Бусуліс, який посів перше місце в 2005 році. Ну і, нарешті, переможниця, що підкорила дев'ятий вал "Нової хвилі 2006", – американка Анджелі Ларос.

Набравши 317 балів, вона обігнала своїх суперників: італійця Джіанні Фіорелліно і грузинку Софіко. Глядачі почули у виконанні Анджелі Ларос не тільки конкурсні пісні, але і російські романси.

Цього року організатори конкурсу подарували учасникам ще один день. На цей раз конкурс тривав шість днів. Це дозволило зробити програму цікавішою й насиченою. На конкурсі виступали не тільки майбутні зірки, але і знамениті виконавці.

Жасмин, наприклад, порадувала глядачів своїм поверненням і виконала  свої старі пісні. Хоча, заявила, що її репертуар скоро зміниться, і вона перестане співати пісні "для маленьких дівчаток", перейшовши на серйозніший репертуар. У концерті також узяли участь  Лара Фабіан, ВІА Гра, "Дискотека Аварія", Наталія Ветліцкая.

Організатори як завжди були щедрі на призи. 100 тисяч доларів поділили між собою Ларос, що отримала 50 тисяч, Фіорелліно (йому вручили 30 тисяч) і Софіко (20 тисяч доларів). Від імені Оргкомітету конкурсу був вручений приз Раймонду Паулсу – стилізовані кришталеві хвилі. У композитора  недавно святкувався ювілей у концертному залі "Дзінтарі".

На честь п'ятирічного ювілею конкурсу приз був вручений також Олександру Шенкману, повідомляє офіційний сайт "Нової хвилі". Крім того, спеціальний приз від Алли Пугачової – 50 тисяч доларів – отримала російська група ”Jukebox”, яка посіла 5-е місце. Церемонія закриття конкурсу пройшла в Юрмалі в понеділок увечері. Не обійшлося і без традиційного футболу на пляжі між учасниками та журі. Рахунок 2:2.

Голи у ворота конкурсантів забили Ігор Крутой і Лев Островський, а у ворота журі – учасник групи ”D-side” і Айкин.  

Піснею "До побачення, Юрмала" закінчився останній день П'ятого міжнародного конкурсу молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля 2006".

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...