• І був повний місяць, і світив нам він...

  • Четвер, 6 березня 2008 року

Місяць здійснює великий вплив на життєві цикли людей, тварин і рослин. Сьогодні про це частіше замислюються садівники і городники, які мають справу з місячним посівним календарем, а в звичайному житті люди згадують про фази місяця дуже рідко. А дарма. Адже навіть найзагальніші відомості про фази місяця і їхній вплив на наш організм могли б принести велику користь і допомогли б уникнути багатьох помилок.

Отже: молодик і повний місяць - дві точки відліку, і два особливо впливових дні. Ні у молодик, ні в повний місяць не слід турбувати рослин. Ці дні несприятливі і для пересадки, і для підгодівлі, і для обрізання рослин.

Для людини ці дні також мають велике значення. У повний місяць посилюються кровотечі, тому не слід призначати планових хірургічних операцій, їх також не слід призначати на близькі до сонячних і місячних затемнень дати, оскільки в цих випадках післяопераційна реабілітація може виявитися тривалішою, ніж зазвичай.

Людям, схильним до зловживання алкоголем, не варто, по можливості, вживати спиртні напої при повному місяці, оскільки в такі дні легше втрачається контроль над собою, вірогідніші прояви неадекватності і агресії, як з вашого боку, так і з боку оточуючих.

А ось фарбувати волосся, щоб воно якомога довше зберігало свій колір, краще якраз в повний місяць. Якщо ви впевнені в своєму перукарі і не маєте можливості часто його відвідувати - зробіть в повний місяць стрижку. Ваше волосся буде рости поволі, і довго не доведеться підправляти його форму. Якщо ж ви навпаки хочете скоріше відростити волосся - підстрижіться в молодик.

Оскільки людський організм майже на 80% складається з води, а в молодик найсильніші припливи, то вода всередині організму теж спрямовується вгору до місяця, і людині в цей час складно утримати рівновагу і в фізичному, і в емоційному плані. У такі дні важко бути активним і займатися своїми звичайними земними справами. Для багатьох в цей час характерний мрійно-піднесений, медитативний настрій.

Спробуйте постежити за собою хоча б в дні повних місяців і молодиків, можливо, вам вдасться встановити й інші особливості, характерні тільки для вашого організму.

Світлана Корсакова. Велика Епоха

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...