• Відомий провісник: У 2008 р. частину Китаю накриє велике цунамі

  • Середа, 20 лютого 2008 року
Відомий провісник Хуселіно Нобрега да Лус (Jucelino Nobrega da Luz) передбачив багато великих подій задовго до того, як вони сталися. Майбутнє він бачить уві сні і, якщо це стосується однієї людини, яку він знає, то повідомляє її про це, а якщо справа стосується відомої особи або ж може вплинути на багатьох людей або ж на цілу країну, то Хуселіно, зазвичай, пише листа не лише конкретній людині, але і в центральний відділ новин і центральним ЗМІ тієї країни, де має статися ця подія. Частенько, щоб устигнути вчасно повідомити когось про майбутню подію, Хуселіно доводиться відправляти термінові телеграми, на що йде немало грошей із його скромного сімейного бюджету.
Хуселіно - бразилець віком 47 років, працює шкільним викладачем, одружений, має двох дітей. Він почав бачити віщі сни в 9 років, бачить їх і до цього часу. Він уже передрік більше 80 тисяч великих і дрібних подій.

Окрім здібності до пророкувань, Хуселіно ще має здатність говорити багатьма мовами, які він вивчив уві сні. Окрім свого рідної іспанської, він вільно говорить і пише англійською, польською, німецькою та іншими мовами. Коли він пише комусь листа, повідомляючи про події, які він побачив, то для зручності одержувача листа Хуселіно пише лист його рідною мовою.

У нього в житті було багато шансів розбагатіти, але він уважає за краще жити простим скромним життям.

Нижче наведено деякі його недавні передбачення щодо великих подій майбутнього:

2008 р.
1. Буде винайдено ефективні ліки проти СНІДУ і тропічної лихоманки.
2. 18 липня на Філіппінах станеться землетрус силою 8,1 бала, загине кілька тисяч чоловік.
3. У вересні станеться терористична атака найвищої будівлі в Нью-Йорку Empire State Building.
4. 13 вересня в Китаї трапиться великий землетрус силою 9,1 бала з епіцентром у м. Наньнін (Гуансі-Чжуанський автономний район) та на острові Хайнань. Землетрус викличе цунамі, хвилі якого будуть заввишки більше 30 метрів, у результаті чого загине кілька мільйонів чоловік. Дуже можливо, що це цунамі обрушиться і на Японію.

2009 р.

1. У січні й листопаді будуть два великі землетруси, які заберуть життя десятків тисяч людей.
2. 24 липня землетрус силою 8,9 бала станеться в Істамбулі (Туреччині), вуличні квартали тріснуть навпіл.
3. 16 грудня на Суматрі станеться землетрус силою 7,8 бала, загине кілька тисяч чоловік.

2010 р.
1. В Африці температура підвищиться до +58 С°, буде великий брак води.
2. 15 червня станеться обвал на Нью-Йоркській біржі, і світова економіка опиниться в кризовому стані.

2011 р.

1. Винайдуть засіб для лікування раку, але виникне новий вірус, від якого люди вмиратимуть через 4 години після зараження.
2. Пташиний грип штаму H5n1 широко розповсюджуватиметься між людьми і в 2013 році від нього помре близько 730 000 чоловік.

2012 р.
1. 16 грудня почнеться «ера чорних хмар», її називатимуть кліматичним хаосом.
2. Через численні хвороби людство почне вимирати.

2014 р.
Велика планета, яка наближатиметься до Землі, дуже можливо зіткнеться з нею, і, якщо це станеться, то людство загине.

2015 р.
У жовтні середня температура на Землі становитиме +58 С°, люди масово вмиратимуть від спеки, в усьому світі буде все більше і більше поширюватися хаос і паніка.

2016 р.
На Китай обрушиться великий тайфун, який зруйнує більшість міст, загине багато людей.

2019 р.
Над Землею нависне небезпека зіткнення з дрібними планетами, і керівники багатьох країн спільно з NASA проведуть нараду, на якій розроблятимуть план виживання.

Небезпека зіткнення Землі з дрібними планетами зросте до 60-80% і якщо це станеться, то загине 1/3 частина людства.

2043 р.
У процесі різних стихійних лих на Землі залишиться 20% людей.

Як у Китаї пройде Олімпіада?

На це питання медіум відповів, що перед великим землетрусом, який станеться в Китаї відразу після Олімпіади, в різних місцях країни (дуже можливо, що і в дні проведення Олімпіади) стануться дрібні землетруси. Люди впадуть у стан неспокою й тривоги. Але китайська влада, піклуючись тільки про свою репутацію і ставлячи на перше місце проведення Олімпіади, умовчуватимуть про те, що відбуватиметься в країні; крім того, навіть не вживатимуть ніяких заходів безпеки, що ще більше поглибить ситуацію.

Автор мимоволі пригадав про нашумілого колись Джона Тітора (John Titor), який стверджував, що він подорожував на машині часу і передвістив, що Олімпіада 2004 р. у Греції буде останньою Олімпіадою.

Часу, залишеного людям, дуже мало

Хуселіно передрік, що якщо люди продовжуватимуть жити в такому ж стані, як зараз, то в період з 2008 по 2012 рр. вони житимуть у страху й жаху. Передвістям великого лиха будуть «чорні хмари», які огортатимуть собою всі великі простори. Якщо у людей не відбудуться «зміни у свідомості», якщо вони і далі будуть у байдужому стані, то людей чекають чорні й похмурі дні, і дуже скоро настане найостанніший період.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...