• У Сан-Хосе продовжується гарячий прийом представлення Shen Yun

  • Понеділок, 15 червня 2009 року

Пані Апарісио — культурний критик, що працює для іспанських ЗМІ. 16 травня вона з чоловіком тоні приїхала подивитися виступ Shen Yun Performing Arts. Після уявлення вона також відвідала урочистий прийом, влаштований для особливо поважних осіб.  

«Мені дуже сподобалося уявлення. Просто чарівно. Більше всього мені сподобався номер, в якому гине батько маленької дівчинки. Під час цього номера я плакала, це дійсно чіпало мене.

Мені дуже сумно, що такі речі все ще відбуваються сьогодні в світі».  Пані Апарісио родом з Гватемали, але тепер вона живе і працює в Сан-Хосе. Описуючи себе як людини, що від щирого серця бореться за мир, вона говорить, що знайомиться з різними культурами і вчиться у них.

Пані Апарісио відчуває, що, подивившись Shen Yun, вона  дізналася більше про традиційну китайську культуру. Пані Апарісио дивилася Shen Yun вперше. «Сказати вам правду, це шоу дійсно уразило мене. Це так чудово! Я приїжджатиму щороку! Я закохалася в цю виставу», — призналася вона.
 
Викладач танців: «Shen Yun надихає мене»
 
У пані Дей власна танцювальна студія, вона сама вчителька танців. В суботу вона подивилася уявлення з матір'ю. Її негайною реакцією було: «Дуже вражаючі костюми і  освітлення, а танцівниці — просто дивовижні!»
 
Пані Дей пояснила, що вона «познайомилася з історією, я думала, що будуть тільки танці і віддзеркалення культури. Але це значно більше, чим одні тільки танці, — це історія».

Її мати, пані Бернс, протягом декількох років працювала в області костюмування і зараз працює з костюмами в студії своєї  дочки. Її першим коментарем було: «Уявлення абсолютне феноменальне! Я просто насолоджувалася цим шоу. Костюми прекрасні. Я серйозно цікавлюся костюмами. Їх костюмери просто прекрасні, і все на сцені, точно ллється, балерини феноменальні, абсолютно феноменальні».
 
Пані Бернс також сказала: «Уявлення просто  фантастичне. Костюми теж чудові. Дивно і те, як вони швидко переходять від однієї сцени до іншої тією ж самою групою — це незвичайно!»

Невід'ємною частиною представлення Shen Yun є задній екран, їм захоплюються глядачі всюди. «На мене екран заднього плану справив величезне враження. У сцені війни, з вогнем («Відданість Юй Фея»). це дійсно допомагає зрозуміти сюжет. Ви проникаєтеся  виконавчим видом мистецтва, що передає цю історію. Таким чином, фон дійсно дуже допомагає основній сюжетній лінії — він дійсно робить це).
 
Пані Бернс підкреслила, що була зворушена постановкою «Небеса чекають нас, не дивлячись на переслідування», яка зачіпає тему переслідування практикуючих Фалунь Дафа, що існує сьогодні, в Китаї. «Коли вони вийшли і забрали батька. Це дійсно., це те, що відбувається сьогодні — воно дуже чіпає. Тут ми про таке не переживаємо. Це по-справжньому чіпає якнайглибші струни серця тих людей, які живуть там».

Пані Дей додала: «Shen Yun по по-справжньому надихає мене — це більше, ніж те, що знаю тільки я. Його знають у всьому світі — це дійсно захоплює».
 
Художній керівник: «Shen Yun — дуже вражає, чудово!»
 

В суботу 16 травня художній керівник, пан Алтман, і його дружина були в числі захоплених глядачів престижного Центру Виконавчих видів мистецтва Сан-Хосе, привітно приймаючих Shen Yun Performing Arts.  

Пан Алтман сказав: «Мені більше всього сподобалися танці, особливо з барабанами. Я думаю, вони були такими, що просто захоплюють. Мені сподобалося все., все було дуже професійно і синхронно поставлене».

Він вважає, що хореографія була «вищого класу, дуже витончена. «Все це точно гіпнотизувало. Я думаю, що важ ансамбль був чудовим. Передача історій була досить хорошою. Особливо „Триумф Короля мавп“. Це всім сподобалося, правильно? Я був одним з тих дітей з публіки, які не могли утримати своє захоплення і викрикували».
 
Пані Алтман сказала про Shen Yun: «Дуже глибокий внутрішньо зміст. Нам воно дуже сподобалося, мирний опір репресіям, і все те, про що вони співали. Надія! Так, мир потребує великої надії. Це було прекрасно. Я дійсно полюбила це шоу».
 
Вона сказала, що, оскільки у неї є в Тайвані родичі, вона знайома з китайським класичним мистецтвом. Вона пояснила, що  подивитися це шоу було дуже зворушливе: «Дивитися їх рухи і танець — чудово.  Танцівниці такі витончені, рухомі і прекрасні. Ми не можемо не поважати цю культуру».
 
The Epoch Times є почесним спонсором світового турне Shen Yun Performing Arts 2009 року. Докладніша інформація на сайті ShenYunPerformingArts.org
Підписатися:

Коментарі