ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Національний додаток «Дія» робить прокат автомобіля швидшим та зручним

Велика Епоха

Віднедавна в українців з’явилась можливість замовляти оренду авто через програму інтегровану в цифровому сервісі «Дія». Спрощення процесу оформлення послуги економить час водіїв, адже всі необхідні документи вже завантажено в особистому кабінеті. Наразі таку послугу надає лише одна з фірм автопрокату. 

автопрокат
автопрокат

Цифрові документи для бронювання автомобілів

Сервіс «РентДрайв» запевняє, що швидкість надання авто для потреб своїх клієнтів досить висока. Оформлення та підписання договору займає лічені хвилини. Працюючи в режимі 24/7, без вихідних та святкових днів менеджери сервісу встигають вчасно та оперативно обробити заявку та подати транспортний засіб за вказаною адресою. Не виключено, що для бронювання автомобілів надання цифрових документів буде зручним як для клієнтів, так і для адміністраторів авто прокатної компанії. Можливість використовувати цифрове посвідчення водія, ID-картку та закордонний паспорт, використовуючи додаток пришвидшить процес бронювання та знизить ризик помилок при оформленні.

Розвиток цифрових послуг в Україні швидко зростає, тому громадяни зможуть на власному досвіді оцінити процес оренди авто через мобільний за стосунок у власному смартфоні.

оренда авто
оренда авто

Сучасний та ефективний сервіс від РентДрайв

Для оренди автомобіля на офіційному сайті RentDrive.ua клієнту зручно вибрати конкретну модель автівки, переглянувши запропонований асортимент. Окрім достовірних фото є детальна характеристика кожної моделі. Подана інформація про вартість прокату авто за добу та сума депозиту. Після оформлення заявки транспортний засіб буде доставлений в будь-яку точку Києва.

Власний автопарк компанії дозволяє обрати потрібний варіант із більш як 100 моделей із різних сегментів для повсякденної експлуатації чи особливих випадків. Клієнт без будь-яких зусиль зможе забронювати в один клік авто економ, середнього чи бізнес класу, обрати електрокар, міні вен, позашляховик чи іномарку VIP сегменту. Обов’язковою умовою прокату є наявність документів та мінімальний стаж водіння від двох років. Вік претендента становить не менше 23 роки. Увесь запропонований транспорт у відмінному технічному стані та застрахований по КАСКО.

Конфіскація авто під час війни

Запроваджений в Україні воєнний стан істотно впливає на повсякденне життя громадян, вносячи безліч нових правил та вимог. Так, наприклад в столиці суворо заборонено використання машин без глушників чи інших пристроїв, що знижують рівень шуму. Тому водіям слід пам’ятати, що за таке порушення буде не лише штраф, можлива і конфіскація майна. Українське законодавство дозволяє такі дії під час воєнного стану. Вилучені таким чином автівки можуть бути повернуті як мине військова необхідність, або ж держава сплатить власнику компенсацію. Враховуючи винятковий характер воєнного стану українські військові мають право реквізувати транспортні засоби для подальшого використання в зоні активних бойових дій. Приватна власність буде повернута після завершення її місії з обов’язковим поверненням майна чи коштів. Це не стосується іномарок з автопрокату. Для вилучення приватної власності діють суворі критерії. Рішення про конфіскацію погоджується з державною адміністрацією. Військові Збройних Сил складають стандартний акт з детальним обґрунтуванням та специфікою майна. Після попередньої оцінки вказується розмір компенсації. Оригінал оцінки передається власнику.

пошкодження авто
пошкодження авто

Обмеження на встановлення додаткових освітлювальних приладів

Дотримуючись Правил дорожнього руху України, водіям слід пам’ятати про заборону кріплення на автівку додаткових освітлювальних приладів. У ПДД зазначено, що за порушення цих вимог можна отримати штраф у розмірі 8 500 гривень з конфіскацією заборонених світлових або звукових пристроїв. Спеціальні світлові та звукові сигнальні пристрої не повинні заважати роботі фар, габаритних та інших ліхтарів, робили транспорт погано видимим для інших учасників дорожнього руху. Тому важливо дотримуватись технічних вимог інструкції встановлення різноманітних приладів. Не зайвим буде отримати консультацію фахівця. Задля уникнення проблем з правоохоронними органами скористайтесь послугами авторизованого сервісу ще до встановлення додаткових освітлювальних приладів на іномарку. Водії власних та орендованих авто мають дбати про власну безпеку та не порушувати правила безпеки дорожнього руху. Актуально це в умовах пересування вночі та при обмеженій видимості.

Автопрокатна компанія RentDrive.ua в Києві пропонує скористатись послугами сервісу, надаючи високий рівень обслуговування клієнтів. Серед запропонованих послуг не лише оренда автомобілів подобово та довгостроково, прокат додаткового обладнання, але й можливість орендувати іномарку для роботи в службі таксі, з можливістю викупити транспортний засіб.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст і думки, викладені в статтях зі знаком Ⓟ.