• Як вибрати блендер

  • Вівторок, 3 лютого 2009 року
Якщо Ви маєте потребу в універсальному приборі, який може слугувати майстернею для Вашої кухні, то Вам потрібен блендер. Він може забеспечити тонке подрібнення овочів, фруктів, зелені, варених круп, рибопродуктів і навіть подрібнити кригу для Вашого улюбленого фруктового коктейлю.

Існує безліч моделей та кольорових варіантів у ціновому діапазоні від 30$ за звичайний блендер для домашніх потреб і до 500$ для професіонального використання. Щоб отримати від блендера максимальну користь, важливо вибрати той, який задовольняє Ваші специфічні потреби. При виборі блендерів дорожче не завжди означає краще. Ось деякі основні принципи, які допоможуть вибрати кращий блендер для Вашої кухні.

Виберіть стійку основу.

Вибирайте блендер з широкою, міцною основою. Це не дозволить блендеру переміщуватися та вібрувати на робочій поверхні при роботі на високих швидкостях. Основи бувають із металу і пластмаси. Метал характеризується більш тривалим терміном експлуатації та робить основу значно важкішою та стійкішою на робочій поверхні.

Визначте, яка кількість режимів Вам необхідна.

Визначте, яка Вам потрібна потужність.

Якщо Ви плануєте робити фруктові коктейлі або інші напої, які потребують додавання подрібненого льоду, важливо вибрати блендер, у якого є достатня потужність для подрібнення льоду. Шукайте модель із потужністю, як мінімум, 350 Ватт. Це дозволить Вам швидко та ефективно подрібнювати кригу для фруктових коктейлів та кавових напоїв із кригою. Важливо не використовувати малопотужний блендер для виготовлення напоїв із коленою кригою. В результаті Ви отримаєте великі куски криги, що плаватимуть у рідині, а не гладку, маслянисту структуру, якої Ви прагнули.

Блендери мають великий діапазон параметрів регулювання швидкості від двох простих — високої та низької швидкості — і до великої кількості швидкісних режимів. Хоча широкий діапазон швидкостей може дати Вам більше точності, багато швидкостей використовується дуже рідко і бувають взагалі не потрібні. Важливою характеристикою є можливість вибору імпульсу, яка дозволить Вам додавати швидкий імпульс потужності та отримувати додаткову обробку.

Резервуари у блендерів виготовляються із скла або пластмаси. Скляні резервуари — більш стійкі до подряпин та мають довший термін експлуатації, хоча вони можуть і розколотися при неправильному використанні. Вони також часто дуже важкі. У пластмасових резервуарів є ризик появи подряпин, а миття їх у посудомийній машині може значно скоротити термін експлуатації.

Одна корисна особливість — спеціальна кришка, яку можна знімати під час роботи блендера, щоб додавати додаткові компоненти. У більшості стандартних блендерів є така можливість.

Також важливо з’ясувати, наскільки легко буде вимити блендер після його експлуатації. Якщо Ви збираєтеся мити резервуар блендера у посудомийній машині, Вам краще вибрати скляний, оскільки він може з більшою готовністю протистояти великим потоками води у процесі миття. Блендер із кнопковим управлінням має тенденцію сильно забруднюватися в процесі контакту із подушечками пальців, і цей бруд часто накопичується біля кнопок, а видалити його буває досить важко.

За матеріалами: kedem.ru
Підписатися:

Коментарі