• Таємниця смаку смаженої баранини

  • На партнерських правах Ⓟ | Велика Епоха
    Понеділок, 12 лютого 2007 року
Що ж хочеться холодної зимової пори? Тепла, затишку, чого-небудь смачно-незвичайного і, звичайно ж, хоч трохи казкової атмосфери. Особливо, коли настроєм Дня всіх закоханих уже сповнене навіть морозне повітря.

Середньовічні башточки, припорошені снігом, запах дерева, лита геральдика на стінах, усмішки персоналу, які зігрівають душу, і відмінне меню.

Ресторан «Фортеця» пропонує Вам цієї сніжної зими покуштувати страви, приготовані на мангалі.

Ось, наприклад, «Боровець» – баранячі реберця, фаршировані гусячою печінкою.
 

 
Тут «Боровець» готують на барбекю, використовуючи екологічно чисте деревне вугілля й деревину фруктових порід із Закарпаття.

Шматочки корейки фарширують печінкою фуа-гра, яка підтоплюється під час обжарювання й жирком просочує баранину. 

 
 
У страву майже не додають спецій, оскільки, на відміну від приготованого на плиті, обсмажене на мангалі м’ясо, зберігає свій натуральний смак. М'ясо обов'язково поливають соусом.
 
 
 
Після цього фаршировану корейку обсмажують на мангалі, що додає м'ясу соковитості та смаку. Димок від мангали окутує страву, а жар вогню рум'янить боки баранячих реберець. 
 
 
Готову страву подають до столу зі свіжими овочами. Печінка фуа-гра додає баранині надзвичайної ніжності, а ледве вловимі ноти благородного коньяку не залишать байдужими навіть найдосвідченіших гурманів.

Страва готується 25 хвилин і може бути сервірована на винесення. Шеф-кухар ресторану «Фортеця» рекомендує вживати цю страву у будь-яку пору року.
 

 

Смачного!

 
Чекаємо на Вас у ресторані «Фортеця» за адресою: м. Київ, просп. Радянської України, 21
Тіл.: (044) 463-51-31
З питань організації банкетів: 463-51-30
Години роботи: з 12.00 – до останнього клієнта
Докладніше про нас на: www.fortetsya.kiev.ua

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...