• Mercedes-Benz Kiev Fashion Days демонструє фешн-індустрію України

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Вівторок, 27 березня 2012 року
З 22 по 25 березня у Києві пройшов тиждень моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, де свої колекції разом з іменитими українськими та зарубіжними дизайнерами представили й молоді дарування. Крім показів колекцій українським модникам була надана можливість відвідати лекції європейських байєрів на професійні фешн-теми.

Як розповіли організатори, вони прагнули, головним чином, показати і вивести наших дизайнерів на світовий ринок, а також провести ряд освітніх заходів для всіх, хто цікавиться модою.

Для проведення навчальних лекцій були запрошені міжнародні баєри з Парижа, Мілана, Лондона та інших європейських міст.

«Ми в Україні поки не можемо провести Mercedes-Benz Kiev Fashion Week, як у Парижі, Лондоні та Нью-Йорку, тому для нас дуже важливо просвіщати людей. Це фешн-захід, який несе в собі освітні цілі. Дуже важливо, щоб приходили люди на лекції, щоб вони чогось навчалися і прислухалися до експертів », — поділилася організатор заходу Дар'я Шаповалова.

За чотири дні на тижні моди побувало більше 15 000 осіб, серед яких більшість становить молодь.

Свої колекції сезону осінь-зима 2012/2013 продемонстрували дизайнери: Яся Хоменко, Анна Октябрь, Костя Омеля, Юлія Паскаль, Саша Канівський, Лілія Пустовіт, Антон Белінський, Саша Глибіна, Марія Бех, бренди Domanoff, PASKAL та інші. Закрив програму MBKFD один з найвідоміших грузинських дизайнерів — AVTANDIL.

Наступний сезон Mercedes-Benz Kiev Fashion Days організатори обіцяють провести у другій половині жовтня цього року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...