• Як правильно зав'язати хустку на сумці?

  • Неділя, 14 червня 2015 року

Існує така традиція — носити на сумках хустки. Бере вона свій початок в Італії, модній столиці Європи. Але чому вона виникла і як правильно зав'язати хустку?

В Італії таким чином носять хустки переважно жінки заможних сімей. Причому це не стільки данина моді, скільки для зручності — у заможних жінок прийнято прикривати шию (декольте) хусткою, однак якщо на вулиці спекотно і прикриватися хусткою вже некомфортно, вони таким чином звільняються від неї. Жінки використовують цей гарний аксесуар, щоб прикрасити ним сумку, а не ховати всередину.

У церкву заходити із непокритою головою не можна, тут і приходить на допомогу хустка. А якщо зачіску псує вітер — ось і знову стане в нагоді хустка.

Мода носити хустку на сумці в Італії існує вже дуже давно. До того ж, це не літній варіант — аксесуар можна прив'язувати до сумки в будь-яку пору року.

Хустку підбирають у тон сумці або взуття жінки, і вона повинна гармонійно вписуватися в зовнішній вигляд хазяйки.

Хустки являють собою один із найбільш улюбленіших і доступних жіночих аксесуарів. Вони допоможуть урізноманітнити навіть найнудніший гардероб. Якщо у вас тільки одна сумка, різні хустки зможуть створити їй багато образів. Хустка на сумці може надати своїй господарці вигляду романтичності.

Як правильно зав'язати хустку на сумці?

Складіть хустку, як показано на малюнку нижче, або придумайте свій варіант. Пам'ятайте, що кольори хустки мають поєднуватися з сумкою і вашим одягом.

Хустка

Фото: sumka.sm.ua

Потім протягніть хустку крізь кільце сумки або зав'яжіть на ручці. Вас здивує, як швидко набуде нового образу ваша сумочка. Маленька деталь зробить її особливою і унікальною.
 

Хустка на сумці

Фото: sumka.sm.ua

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...