• Вечірні сумочки: 20 актуальних моделей

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Середа, 10 грудня 2014 року
Елегантна сумочка — це невід'ємна частина жіночого вечірнього вбрання. Для вечірніх та урочистих заходів ідеально підходять невеликі клатчі. Вони вміщують в себе необхідні речі і чудово поєднуються з вечірньою сукнею, а іноді навіть стають родзинкою образу.

Сумочка повинна ідеально доповнювати наряд та завершувати образ. Також вона повинна бути зручною та стильною. Зручність сумки має бути прихована від очей, а все, що необхідно бачити людям — це її витонченість та краса. Тому всі вечірні сумочки виготовляються невеликих розмірів.

Мінімалізм зараз у тренді і доречний у вечірніх аксесуарах. Він проявляється в колірній гамі та декоративному оздобленні сумочок та клатчів. Дизайнери, які створюють сумочки в стилі мінімалізму, віддають перевагу глибоким насиченим кольорам з металевою золотою або срібною оправою.

Інший напрямок — це моделі з яскравими й екстравагантними елементами декору, в яких присутнє відчуття урочистості та елегантності. Фантазія дизайнерів при цьому нічим не обмежена, окрім межі гарного смаку і здорового глузду.Читайте також:
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...