• Шкіряна куртка: як зробити вдалий вибір

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Субота, 28 вересня 2013 року

Шкіряна куртка практична і не вибуває із списку трендів протягом десятиліть. Придбання модної куртки з натуральної шкіри — це завжди безпрограшний варіант для вашого гардеробу. Вдало обрана модель буде слугувати вам не один рік, захищаючи від вітру та дощу, і буде завжди актуальною, підкреслюючи вашу індивідуальність.

То як вибрати дійсно якісну річ, яка буде відповідати вашому стилю і щоденним потребам?

шкіряна куртка

Фото: Jarmie McCartny, Jason Merritt, Nelson Barnand/Getty Images

Шкіряна куртка в якості повсякденного одягу з'явилася понад 50 років тому і зараз перебуває на черговому піку популярності, як серед чоловіків, так і серед жінок. Вироби зі шкіри високої якості вичинки на дотик нагадують м'яку тканину. Завдяки цьому одягати такі речі завжди приємно і зручно.

шкіряна куртка

Фото: Frazer Harrison, Peter Michael Dills, Fiona Goodall/Getty Images

На сьогодні шкіряні куртки не сходять з модних подіумів. Дизайнери пропонують все нові і нові версії цього виробу з натурального матеріалу. І в той же час не забувають про класичні моделі.

шкіряна куртка

Фото: Angela Weiss, Marianna Massey/Getty Images

Раніше куртки-косухи надягали брутальні байкери, що їздили на мотоциклах. Тепер таку ж шкірянку ми бачимо на тендітних модницях. Дизайнери надали друге життя символу свободи 80-х, і шкіряна куртка зараз знову в моді. Колір можете вибирати на свій смак: від хрестоматійного чорного до кольору «хакі» та інших відтінків. Актуальний ефект штучного старіння шкіри.

шкіряна куртка

Фото: Astrid Stawiarz, Bennet Raglin/Getty Images

Трендовий в цьому сезоні чорно-білий контраст по-особливому виглядає на шкіряній фактурі. А оригінальний крій зробить шкіряну жіночу куртку в стилі smart casual самобутнім убранням.

шкіряна куртка

Фото: Frazer Harrison, Cindy Ord/Getty Images

Куртка, оздоблена декоративними елементами, блискавками, металевим клепанням, підійде прихильницям екстравагантних образів.

шкіряна куртка

Фото: Frazer Harrison, Andy Kropa, Tim P. Whitby/Getty Images

Обрання фасону куртки залежить від її сезонного призначення. Для літнього надвечір'я, краще обирайте укорочені моделі з відкритим коміром. Наразі дизайнери пропонують легкі вироби без підкладки. Для демісезонного варіанту надайте перевагу куртці з високою блискавкою та коміром. Актуальні моделі, запозичені у екіпіровки пілотів, а також куртки в рокерському стилі.

шкіряна куртка

Фото: Brendon Thorne, Jarmie McCartny, Frazer Harrison/Getty Images

Чоловікам, що надають перевагу стилю casual, пасуватиме будь-яка модель шкіряної куртки. Останні тренди дозволяють поєднувати класичні брюки, піджаки і сорочки з косухами та бомберами.

шкіряна куртка

Фото: Joe Kohen, Monika Schipper, Frazer Harrison/Getty Images

Найкращими виробниками шкіряних виробів вважають Італію та Туреччину. Але вироби з натуральної шкіри відрізняються по якості. Краще купувати шкіряну куртку в спеціалізованих крамницях, що відповідають за свій товар. На речових ринках продавці іноді пропонують «фейк», тобто підробку. Але якщо вміти відрізнити натуральну шкіру від штучної, то й на ринку можна знайти цілком пристойну модель.

Спосіб перевірити справжність шкіряного виробу:

1. Прикладіть долоню до поверхні куртки — якщо шкіра натуральна, ви відчуєте тепло матеріалу. Якщо шкіра штучна, вона залишиться холодною на дотик.

2. Придивіться до крайки куртки — у виробу з натуральної шкіри вона необроблена і злегка шорстка.

3. Поверхня шкіри повинна бути рівною, без зморшок і деформацій. Всі деталі повинні бути зшиті зі шкіри однакової фактури.

4. Трохи пошкребіть поверхню — якісна шкіра не повинна лущитися і на ній не повинні залишатися подряпини.

Також пильно огляньте куртку — зверніть увагу на шви, фурнітуру, крій. Шкіряна куртка повинна добре сидіти на фігурі, шви повинні бути акуратними, рівними, без ниток, що стирчать. Блискавка — металева, бігунок повинен рухатися легко, без зусиль. Якщо куртка застібається на гудзики, вони повинні бути міцно закріплені. Кнопки — міцні і мають щільно застібатися.

Догляд за шкіряною курткою:

1. Підберіть таку вішалку, яка збереже форму куртки і не деформує її.

2. Зберігати куртку потрібно в спеціальному чохлі, що дихає, аби шкіра не пересихала і не втрачала еластичність.

3. Регулярно обробляйте шкіру спеціальними засобами.

Зичимо вдалого вибору!

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...