• Троє молодих людей було арештовано в Китаї за розповсюдження чуток про ситуацію в районах, що постраждали від землетрусу

  • Неділя, 18 травня 2008 року
Поліція м. Ченду заарештувала трьох молодих людей за розповсюдження чуток про те, що від вибуху хімічного заводу і трупів, що розкладаються, заражені всі джерела води у потерпілих від землетрусу  районах.

Сайт China News повідомив про те, що 14 травня поліцейські м. Ченду заарештували трьох молодих людей, звинувачуючи їх у порушенні громадського порядку. Ці молоді люди через Інтернет і sms-повідомлення поширювали інформацію наступного змісту: «У районі греблі Дуцзян вибухнув хімічний завод, джерела води заражені, трупи вже починають розкладатися, будь ласка, не використовуйте для пиття воду з природних джерел і колодязів. Фактична кількість загиблих у районах Сичуаня вже перевищила 100 тисяч чоловік».

За словамих міліціонерів м. Ченду, ця інформація дуже швидко почала розповсюджуватися, люди почали панікувати, багато хто кинувся в магазини купувати мінеральну воду. Міліціонери стверджують, що це помилкова і не достовірна інформація.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...