• Більше 1,5 мільйонів чоловік постраждало від великих злив на сході Китаю

  • Середа, 6 серпня 2008 року
 
Великі зливи випали на дві східні китайські провінції Цзянсу й Аньхой. Стихія забрала життя двох чоловік, зруйновано і пошкоджено кілька тисяч будинків, десятки тисяч чоловік евакуйовані, повідомляють китайські ЗМІ.

За даними місцевих метеослужб, у провінції Цзянсу злива почалася вночі 31 липня і тривала до ранку 2 серпня. В той же час у провінції Аньхой злива почалася о 20 годині 1 серпня і тривала приблизно добу.

Район поширення негоди був невеликим і охопив усього кілька сотень кв. км на сході провінції Аньхой і заході провінції Цзянсі. За годину випадало від 30 до 50-ти мм опадів. У провінції Аньхой такого не було останні 100 років. В околицях м. Нанкіна всього випало 400 мм опадів.

За попередніми даними в провінції Аньхой від стихії постраждало 1,6 млн чоловік, терміново евакуйовано 47 950 чоловік, загинули 2 людини; зруйновано 2860 будинків, пошкоджено - 13 753, прямий економічний збиток становить $86,4 млн.

У другій половині дня 2 серпня в провінції Аньхой рівень води в 2 великих і 52 середніх водосховищах перевищив небезпечну відмітку, і почався паводок. Багато великих підприємств постраждалих районів зупинено або працюють на половину потужності.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...