• Хлопчик-аутист намалював на шкільній дошці карту світу чудової точності

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Четвер, 9 квітня 2015 року
Інтернет облетіла фотографія політичної карти світу, яку по пам'яті намалював 11-річний нью-йоркський хлопчик, хворий на аутизм. Вражає точність, із якою школяр вивів на дошці обриси всіх материків, повідомляє Bustle.

Вперше знімок світової політичної карти, яку по пам'яті намалював хлопчик-аутист, був опублікований на популярному форумі Reddit. Як повідомив один із користувачів форуму, маленький творець карти навчається у класі дочки цього користувача, де викладає географію знаменитий нью-йоркський професор. Дитина, що страждає на аутизм — син професора.

«У якийсь момент викладач попросив дитину вийти до дошки і намалювати на ній карту світу. Без допомоги будь-яких шпаргалок хлопчик із приголомшливою точністю зобразив усі материки. Моя дочка сфотографувала роботу дитини на телефон, а я опублікував її в інтернеті», — написав користувач форуму.

Імена хлопчика та його батька не розголошуються. Деякі користувачі форуму називають знімок фальшивкою, але ніяких доказів цьому твердженню не наводиться.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...