«Динамо» перемогло «Шахтар» вперше за шість протиборств УПЛ

Київське «Динамо» вперше за довгий час здобуло перемогу над чемпіонами України донецьким «Шахтарем». Граючи вдома, кияни взяли гору з мінімальним рахунком 1:0.

Це відбулося 5 жовтня у матчі 8-го туру української Прем'єр-ліги на фоні важких єврокубкових матчів, які обидва українські клуби провели посеред тижня («Шахтар» із «Порту», а «Динамо» зі «Стяуа»).

На 62-й хвилині арбітр Можаровський за другу жовту картку вилучив із поля захисника донеччан Шевчука.

Єдиний гол у матчі забив захисник «Динамо» Віда. Це сталося на 71-й хвилині, коли хорват «парашутом» пустив м'яча по воротах. М'яч опускався просто на ногу форварду «Шахтаря» Адріано, але той не зміг його відбити, і «куля» влетіла у ворота.

Таким чином, «Динамо» перемогло «Шахтар» вперше за шість протиборств між ними в рамках матчів УПЛ.