• Сімдесятирічну жінку арештували за розповсюдження «Дев'яти коментарів»

  • Середа, 10 січня 2007 року
89 сусідів, родичів і друзів висловлюють своє обурення з приводу свавілля влади через Інтернет

КИТАЙ. Пекінська міліція викрала сімдесятирічну жінку Бо Юйфан за розповсюдження "Дев'яти коментарів про комуністичну партію Китаю». Її утримання триває вже 68 днів. 89 її сусідів, родичів і друзів опублікували свої заяви, висловлюючи протест, на сайті Фалуньгун «Мінхуей».

Згідно з повідомленням «Мінхуей» від 2 січня, члени парткому із сусіднього пекінського науково-дослідного інституту військово-повітряного устаткування обшукали будинок Бо і незаконно викрали 72-річну жінку 26 жовтня 2006 року. Міліція стверджувала, що Бо є координатором практикуючих Фалуньгун, і що вона поширює антиреволюційні матеріали на продуктових ринках під час здійснення покупок.

У сім'ї Бо п'ять членів сім'ї. Її чоловікові приблизно 80 років, він дуже слабкий і часто хворіє, тому завжди потребує догляду. До практики Фалуньгун Бо часто хворіла і постійно потребувала чиєїсь допомоги. З того часу, як вона почала практикувати Фалуньгун, її здоров'я почало поліпшуватися день за днем. Більше того, вона перестала залежати від людей, змогла прати, готувати й доглядати за своїм чоловіком. Навіть її колишній бос сказав: «Як це вона досягла того, що їй не потрібні ніякі витрати на ліки?»

Як тільки сусіди Бо дізналися про її арешт, вони відчули, що це дійсно безглуздо. Вони вважають неймовірними, що хтось припускає, ніби вона вчинила щось незаконне, дійсно важко повірити, що вона змогла порушити закон.

Пізніше сусіди дізналися, що так звані «антиреволюційні матеріали» були «Дев'ятьма коментарями про комуністичну партію Китаю». Один сусід сказав: «Зараз ці матеріали можна виявити скрізь. Хто ж не знає про них? Хіба влада не каже про «свободу слова»? Навіть конституція передбачає, що китайські громадяни мають «свободу слова». Комуністична партія настільки прогнила, що ви не знайдете в її керівництві жодного порядного чиновника. Як вони можуть не дозволяти людям говорити про їхні ганебні справи?»

З цієї причини 89 сусідів, родичів і друзів Бо, об'єднавшись, заявили, що вони «наполегливо протестують проти нелегального обшуку будинку і викрадання Бо пекінською міліцією», до того ж їй уже так багато років. Вони наполегливо вимагають її негайного й беззастережного звільнення! Щоб уникнути переслідування Комуністичною партією Китаю, ці люди не підписали заяву протесту.

Версія англійською: The Epoch Times (Велика Епоха)

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...