• Програма міжнародного форуму: “Комунізм – загроза миру: свіжий погляд на світ, що змінюється”

  • П'ятниця, 16 вересня 2005 року

Анонс форуму:

“Комунізм – загроза миру: свіжий погляд на світ, що змінюється”

Київ, 16 вересня 2005, 10:00 – 14:00 год.

Місце проведення: Київський міський будинок учителя,

вул. Володимирська, 57

Програма:

10.00 – 10.10

Відкриття форуму

10.10 – 10.15

Модератор

10.15 10.35

"Комуністична інквізиція на Україні", доповідач - Круцик Роман   Миколайович, Київська міська організація Всеукраїнського товариства "Меморіал" ім. В.Стуса

10.35 11.15

"Комунізм – загроза миру", доповідач - професор Лі Шао, Великобританія

11.15 11.30

"Сумний досвід комуністичного правління на Україні. Репресії політв'язнів", доповідач -  Сергієнко Олесь Федорович, член ради старійшин УРП «Собор»

11.30 – 11.50

Запитання та відповіді

11.50 – 12.10

Перерва

12.10 – 12.25

"Проблема особистості в комуністичній та посткомуністичній системі освіти", доповідач - Скорик Олена Євгенівна, «Відкрита педагогічна школа»

12.25 – 12.40

"Історія боротьби Комуністичної  партії проти релігії та сучасне "християнство" українських комуністів", доповідач -  Бут Юрій Олександрович, Київська обласна організація “Комітет виборців України”

12.40 – 12.50

"Заклик до комунізму – шлях до трагедії народів", доповідач - Проник Євген Васильович, Всеукраїнське товариство політичних в’язнів і репресованих

12.50 13.30

Закриття форуму

 

Передмова:

Створена на основі комуністичної ідеології ”партійна культура”, яка дісталась нам у спадок, пустила глибоке коріння в свідомості української нації. Її плоди ми пожинаємо і сьогодні. Вона настільки вкоренилися, що стала зовсім непомітною: значна частина українців досі підсвідомо керується її принципами. Схеми корупції так в’їлися, що практика хабарів до сьогодні залишається нормальним явищем.

Тоталітарні системи не терплять будь-якої свободи і самовираження, роблячи людину гвинтиком у ланці державної системи. Колишня комуністична влада прагнула контролювати свідомість народу, для чого було розроблено найвитонченіші механізми.

Просто змінити владу - не означає змінити свідомість. Вплив комуністичної ідеології проявляється не тільки в пострадянських країнах, але й в країнах з розвиненою демократією у вигляді болючих невирішених питань з правами людини.

Країни різні, але історія повторюється. Зараз схожа ситуація у Китаї. Світ помилково вважає КНР економічним гігантом, країною, що надзвичайно швидко розвивається. Але разом з тим у Китаї не відбулося ніяких змін з питань прав людини. Тут і досі широко застосовується смертна кара, цензура на незалежну інформацію, репресії людей за їх віру, довільне запроторення незалежних репортерів до в’язниці та ін.

19 листопада 2004 року міжнародна газета ”The Epoch Times”, яка виходить сімома мовами, надрукувала серію статей про комуністичну партію. “Дев’ять коментарів про комуністичну партію” дали повне та ясне уявлення про походження та природу комуністичної партії Китаю (КПК). З часу їх виходу вони шокуюче вплинули як на Китай, так і на інші країни. Близько чотирьох мільйонів людей в усьому світі написали свої відкриті заяви про вихід з лав комуністичної партії та її дочірніх організацій. Вперше китайці отримали інформацію, що не пройшла цензуру, про історію КПК, а також те, що за нею стоїть. Щоденно кількість людей, які поривають свої зв’язки з КПК, збільшується на 20 – 30 тисяч чоловік.

18 серпня 2005 року Азіатсько-Американська Асоціація Журналістів (АААЖ) підкреслила цінність ”Дев'яти Коментарів про комуністичну партію” та нагородила цю роботу Національним Призом в галузі Журналістики в категорії азіатсько-американські питання.

Даний форум є одним із багатьох міжнародних форумів, що проводились по всьому світі для розкриття правди про злочини комунізму. Зокрема, 22 липня 2005 року газета "Велика Епоха" (The Epoch Times) США успішно провела міжнародний форум "Пильний погляд на Китай - масові виходи із КПК" у міжнародному прес-клубі у Вашингтоні. На форумі були присутні більше 500 чоловік, включаючи спеціального Доповідача Ради Європи й члена парламенту Швеції - Герана Лінблада (Göran Lindblad), конгресмена США - Тома Танкредо (Tom Tancredo), колишнього помічника Секретаря Оборони США - Френка Гаффні (Frank Gaffney), члена Парламенту Канади - Роба Андреса (Rob Anders) і головного редактора китайського видання "Велика Епоха" - Аннет Го (Annette Guo).

У цей важливий період нашої історії ми запросили відомих експертів розкрити питання комунізму та його впливу на формування сьогодення в світовому масштабі. З точки зору історії, прав людини, моралі та політики вони детально розкриють дану проблему.

Доповідачі:

Круцик Роман Миколайович

Голова київської міської організації Всеукраїнського товариства "Меморіал" ім. В.Стуса, народний депутат України другого скликання

Лі Шао

доцент Ноттінгемського університету. Проводив презентаційні семінари у відомих університетах, парламенті Великобританії, а також протягом щорічного засідання ООН з прав людини у Женеві. На сьогоднішній день він є позаштатним журналістом газети The Epoch Times” та спеціальним експертом з прав людини й розвитку сучасного Китаю.

Сергієнко Олесь Федорович

колишній політв’язень, магістр державного управління, політолог, культуролог, помічник – консультант Левка Лук’яненка, член ради старійшин УРП «Собор».

Скорик Олена Євгенівна

головний редактор журналу «Відкритий урок», відмінник освіти України, розробник та координатор проекту «Відкрита педагогічна школа».

Бут Юрій Олександрович

Голова Київської обласної організації “Комітет виборців України”, колишній лідер Ліберально-демократичної партії України, експерт з питань політології, виборчих процесів,  місцевого самоврядування та корпоративного управління.

Пронюк Євген Васильович

Голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих, народний депутат України другого скликання, 17 років комуністичної неволі (або може просто колишній політв’язень).

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...