• Форум: «Комунізм – загроза миру»

  • Понеділок, 12 вересня 2005 року

16 вересня з 10.00 до 14.00 години у Київському міському будинку учителя по вулиці Володимирська, 57, Міжнародний медіа-проект «Велика Епоха» разом із київською міською організацією ім. Василя Стуса “Меморіал” проведуть форум «Комунізм – загроза миру: свіжий погляд на світ, що змінюється».

Мета форуму - привернути увагу громадськості до злочинів, що були скоєні комуністичною партією протягом 70 років її існування та до загрози, яку комунізм становить для людства.

19 листопада 2004, The Epoch Times, міжнародна газета, що виходить сімома мовами, надрукувала серію статей про Комуністичну партію Китаю (КПК). “Дев’ять коментарів про комуністичну партію” дали повне та ясне уявлення про походження та природу КПК. З часу їх виходу, вони шокуюче вплинули як на Китай, так і на інші країни світу. Більше 3,8 мільйонів людей в усьому світі написали свої відкриті заяви про вихід із лав комуністичної партії та її дочірніх організацій різних країн. Вперше китайці отримали доступ до інформації, що не пройшла цензуру, про історію КПК, а також те, що за нею стоїть. Щоденно кількість людей, які поривають свої зв’язки із КПК коливається в межах від 20,000 до 30,000.

18 серпня 2005 року Азіатсько-Американська Асоціація Журналістів (АААЖ) підкреслила цінність "Дев'яти Коментарів про комуністичну партію" і нагородила цю роботу Національним Призом в області Журналістики в категорії азіатсько-американські питання онлайн.

Даний форум, запланований  в Україні, є одним із багатьох міжнародних форумів, що проводились по всьому світі для розкриття правди про злочини комунізму. Зокрема, 22 липня 2005 року, газета "Велика Епоха" (The Epoch Times) у США успішно провела міжнародний форум "Пильний погляд на Китай - масові виходи із КПК" у міжнародному прес-клубі у Вашингтоні. На форумі були присутні більше 500 чоловік, включаючи спеціального Доповідача Ради Європи й члена парламенту Швеції Герана Лінблада (Göran Lindblad), конгресмена США Тома Танкредо (Tom Tancredo), колишнього помічника Секретаря Оборони США Френка Гаффні (Frank Gaffney), члена Парламенту Канади Роба Андреса (Rob Anders), і головного редактора китайського видання "Велика Епоха", Аннет Го (Annette Guo).     

 У цей важливий період нашої історії ми запросили деяких відомих експертів розкрити питання комунізму та його впливу на формування сьогодення в світовому масштабі. З точки зору історії, прав людини, моралі та політики вони детально розкриють дану проблематику.  На форум планується приїзд учасників з багатьох кран світу, включаючи країни Євросоюзу та Росії.

 

Спеціальний гість: прoфесор Шао Лі (Великобританія) – у минулому головний редактор  великобританського англомовного видання газети ”The Epoch Times”. На сьогоднішній день він є позаштатним журналістом газети та спеціальним експертом з прав людини й розвитку сучасного Китаю. Доктор Шао – доцент Ноттінгемського  університету. Він проводив презентаційні семінари у відомих університетах, парламенті Великої Британії, а також протягом щорічного засідання ООН з прав людини у Женеві.

На форум запрошені: громадські та правозахисні організації,  вчені, відомі політики, викладачі, студенти та всі, кому не байдужі ці питання. Також планується приїзд представників закордонних ЗМІ.

Для нас буде великою честю Ваша участь у цьому заході.

17 вересня з 12.00 до 16.30 у рамках форуму заплановано проведення ознайомлювальних акцій по темі «Дев'ять коментарів про комуністичну партію» на перехрестях: вул. Хрещатик- вул Прорізна, вул Хрещатик - вул.  Хмельницького; вул. Хрещатик - Майдан Незалежності.

Координатор проекту: Антон Прима +380-50-443-14-62

Керівник відділу зв’язків з громадськістю: Ганна Варавва +380-67-992-93-07

E-mail: vgi@epochtimes.com.ua • Web: www.epochtimes.com.ua

Epochtimes Europe, Zeitungsverlag GmbH • Bundesstr. 20 • 20146 Hamburg • Germany

Tel.: +49-700-325 498 26 • Fax: +49-40-254 790 003

E-mail: editors_europe@epochtimes.com • Web: www.theepochtimes.com
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...