ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мерія Токіо запускає додаток для знайомств, щоб заохотити шлюби і народження дітей (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Мерія Токіо ініціювала розробку додатка, який допоможе людям створювати пари («футарі») в країні, де все частіше можна зутріти «хіторі», або самотніх. Проєкт отримав назву «Токійська історія футарі».

Сайт, що пропонує поради та загальну інформацію для потенційних закоханих, уже працює, а застосунок для знайомств перебуває в розробці. Мерія сподівається, що наприкінці цього року доступ до нього можна буде отримати через телефон або веб-сайт, повідомив у четвер представник міської адміністрації.

Мерія відмовилася коментувати повідомлення японських ЗМІ про те, що застосунок вимагатиме підтвердження особи, наприклад, водійських прав, податкових документів, що підтверджують дохід, і підписаного бланка про те, що ви готові одружитися. У повідомленнях також ідеться про те, що застосунок може запитувати ваш зріст, місце роботи та освіту.

Згідно з даними міністерства охорони здоров'я, опублікованими в середу, кількість шлюбів у Японії скорочується, і рівень народжуваності в країні впав до історичного мінімуму. Минулого року було укладено 474 717 шлюбів порівняно з 504 930 у 2022 році, а кількість народжень становила 727 277 порівняно з 770 759.

Уряд намагається вирішити проблему нестачі робочої сили, обіцяючи грошові виплати сім'ям з дітьми і підтримуючи дитячі установи. Він також пом'якшив імміграційну політику, щоб стимулювати приплив іноземних робітників.

Під час так званого «бебі-буму» 1970-х років у Японії реєструвалося понад 2 мільйони народжень на рік. Сьогодні дедалі менше японців зацікавлені в шлюбі або народженні дітей. Схожа тенденція спостерігається в різних країнах світу.

Вважається, що японські графіки роботи призводять до того, що люди працюють дуже довго і рідко зустрічаються з кимось поза роботою. Деякі кажуть, що виховання дітей обходиться дорого.

Мерія Токіо також спонсорує заходи, на яких можуть зустрітися самотні люди, пари можуть отримати консультацію з питань шлюбу, а закохані можуть втілити свої історії про те, як вони вперше зустрілися, в комікси манга або пісні.