ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Маск пригрозив ADL подати до суду за наклеп, який призвів до зниження доходів (ВІДЕО)

Велика Епоха
(CHRIS DELMAS/AFP via Getty Images)

Ілон Маск, очільник компаній Tesla і X (нова назва Twitter), пригрозив подати до суду на Антидифамаційну лігу (ADL, яка бореться з антисемітизмом і расизмом), яку він звинувачує в наклепі на свою соціальну мережу.

"Щоб очистити нашу платформу від антисемітизму, схоже, у нас немає іншого вибору, окрім як подати до суду на Антидифамаційну лігу за наклеп... О, яка іронія!" — написав він у повідомленні, опублікованому на сайті X у понеділок увечері.

Маск звинувачує ADL у зниженні доходів своєї платформи.

"Судячи з відгуків рекламодавців, ADL, вірогідно, несе відповідальність за більшу частину втрати наших доходів", — каже мільярдер. "Рекламодавці уникають суперечок, тому все, що потрібно зробити ADL, щоб знищити наші рекламні доходи в США і Європі, — це висунути необґрунтовані звинувачення".

З моменту купівлі Twitter наприкінці жовтня бос Tesla провів великі реформи: від масових звільнень (з 8000 співробітників залишилося 1 500) аж до недавньої зміни назви. Його неоднозначний підхід до модерації контенту і хаотичний запуск нових продуктів, таких як платна аутентифікація користувачів, призвели до масового відтоку рекламодавців.

Ілон Маск також поставив крапку в боротьбі з дезінформацією на Covid і оголосив амністію низці акаунтів, раніше забанених за неодноразове порушення правил боротьби з дезінформацією або переслідуванням.

Це не перший випадок протистояння платформи X з неурядовими організаціями. На початку серпня вона подала позов у федеральні суди США проти організації Center for Countering Digital Hate (CCDH), що займається боротьбою з поширенням ненависницького контенту в Інтернеті, звинувативши її в проведенні необґрунтованої наклепницької кампанії проти соціальної мережі.