Київський 'Арсенал' здобув другу перемогу поспіль

Київський "Арсенал" здобув другу поспіль перемогу після ганебної поразки від "Таврії". У стартовому матчі 27-го туру Прем'єр-ліги "каноніри" з рахунком 3:1 перемогли маріупольський "Іллічівець".

Перший тайм пройшов з деякою перевагою господарів, тим не менше на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

Головні ж події у матчі розгорнулися відразу після перерви. Вже на 48-й хвилині після передачі Максима Шацьких рахунок відкрив Йонуц Мазілу.

На 59-й хвилині Козоріз рахунок зрівняв. Та не пройшло й хвилини, як "каноніри" вдруге вийшли вперед. Шацьких знову знайшов передачею Мазілу і той оформив дубль.

На 75-й хвилині перевагу канонірів закріпив литовець Міколюнас, замкнувши навіс Ролана Гусєва.

В турнірній таблиці "Арсенал" залишився на 8-му місці, проте наздогнав донецький "Металург". Щоправда, у донеччан є гра в запасі. А "Іллічівець" залишився на 12-й сходинці.