• Чи смачно з Бряц Band?

  • Четвер, 28 лютого 2008 року
Ви думаєте, що балалайки вже не модні, а любителям баяна давно за сорок? Будь-який музичний лікар, що поважає себе, давно поставив би вам діагноз - гостра музична недостатність.

Бряц Band - молоді хлопці, що озброїлися трьома балалайками й баяном, швидко продемонструють вам рок, поп або джаз. В їхньому аранжуванні абсолютно несподівано звучать композиції Вівальді, пісні Селін Діон і Deep Purple.

Як виявилось, хлопці майстерно володіють не лише музичними інструментами, але і столовим приладдям. Музиканти поділилися з читачами «Великої Епохи» рецептом улюбленого салату «Цезар», - вельми пікантного й швидкого в приготуванні, що для виконавців, які постійно гастролюють, найголовніше! За імператорським частуванням хлопці також розповіли про свою незвичайну творчість.

- Хлопці, розкажіть, як виникла Ваша група?
- Ми не просто так вирішили заграти на балалайках. Усі закінчили музичну школу, потім музичне училище й консерваторію, яка зараз називається Академією Чайковського. У кожного з нас вища музична освіта по класу балалайки.

Зустрілися ми в консерваторії. Спочатку грали класичний репертуар, потім побачили, що, якщо на балалайках виконувати щось сучасне, люди в захваті від того. Почали з пісні Земфіри, потім Селін Діон "Титанік", а далі пройшлися по всьому фатальному репертуарові.

- А який музичний стиль Вам ближчий?
- Ми граємо різну музику: класичну, джаз, рок, поп. Ми назвали свій стиль креативний ф'южн, тобто - поєднання стилів. А взагалі грати ми можемо все, головне, щоб були ноти. До речі, музику для нас ніхто не пише, всі аранжування та обробки робимо самі.

- Ви так активно виступаєте, весь час тішите чимось новим. Напевно, багато доводиться репетирувати?
- Так. Щодня збираємося об 11 ранку на репетиційній базі, підключаємо інструменти і... починаємо пити каву (сміються). Зараз репетиції забирають менше часу і стали більш сконцентрованими, ніж раніше, коли ще не зігралися разом.

Коли виїжджаємо за кордон на місяць або півтора, тоді не репетируємо. Якщо концертів багато, тоді це позначається на новому репертуарі.

- Знаю, Ви готуєте нову програму з балетом. Якою вона буде?
- На цей раз ми будемо вже не лише грати, але і танцювати з балалайками, причому танго. Ось тільки нашому баяністові доводиться несолодко. Інколи йому потрібно танцювати й стрибати з баяном, який важить близько 25 кілограмів. На одній із репетицій перед поїздкою в Монако разом з артистами цирку і балетом Сергій спіткнувся й упав на спину разом із баяном. Вийшло це випадково, але всім сподобалося. У результаті в програмі з'явився сюжет, коли ми всі падаємо на спину і граємо лежачи. Всі в захваті, особливо сподобалося фінам. Коли на концерті грали інші музиканти, публіка реагувала дуже спокійно, майже без емоцій, а коли виступали ми, фіни почали стукати ногами й руками по столах, кричати. Такої бурхливої реакції ніхто не чекав.

- Чим ще порадуєте поклонників?
- Наприкінці березня - на початку квітня плануємо презентацію нового альбому в Києві та в Москві. Хочемо зробити її разом із балетом, запросимо циркачів із найяскравішими номерами. В альбомі буде важкий рок, класичні твори і кілька наших власних композицій.

- Роботи багато попереду...
- Так, відпочивати не доводиться - виступаємо навіть на святах. Ми даємо людям заряд позитивної енергії, оскільки граємо дуже веселу музику, тому наш колектив часто запрошують саме на різні святкування. Хоча буваємо не лише в розважальних закладах. Півтора року тому ми виступали в навчально-показовому полку "Десна". Провели цілий день в армії. З ранку шикування, їдальня, спортзал, всі разом із солдатами, потім дали концерт, а потім була польова кухня, де, власне кажучи, все і закінчилося, тому що із солдатами за столом довго сидіти неможливо. П'ють, просто не знаючи міри.

- Скажіть, Ви гурмани?
- Ми не дуже перебірливі в їжі. На гастролях харчуємося не лише в ресторанах, часто після виступу заїжджаємо до супермаркету за різною їдою. Коли працювали в Криму, кожен ранок готували собі салати, яєчню й каву - їли всі із задоволенням. Салати - це найзручніша й швидка їжа.

- Ви часто їздите за кордон. Нудьгуєте за українською кухнею?

- Так, звичайно. Одного дня в Німеччині ми влаштували дні України. Їли, їли німецьку їжу, а потім зварили велику каструлю борщу, ось тільки із сметаною у них проблема, замість неї якийсь сирок. Нормальну сметану довелося ще пошукати, зате посиділи по-домашньому.

Салат «Цезар»

За словами хлопців, приготувати його дуже просто: пачка сухарів, чіпси, трохи капусти, помідори, сир, яйця, бекон. Усе це потрібно нарізувати, перемішати й викласти на тарілку, навіть не треба нічим заливати.

 
 
 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...