• Перли, загадкові та живі (фотоогляд)

  • Субота, 5 квітня 2008 року

Споконвіку перли символізують любов і щастя, процвітання і багатство. Впродовж століть люди вірили, що в них божественне походження. Кожна перла унікальна і є єдиною прикрасою, породженою живою істотою. Перли - унікальні коштовні каміння, загадкові та живі. Це одне з найдосконаліших творінь природи!Перлам приписуються магічні та цілющі властивості, та все ж спочатку цінується їхня краса. Перли підходять до будь-якого стилю одягу і доречні за будь-яких обставин. Їх можна надіти на весілля, на урочистий прийом, на вечірку в нічному клубі. Перлові прикраси ніколи не виходять із моди, у них немає свого "сезону".

Перли вважаються не просто коштовністю, оскільки пов'язані з такими сильними небесними тілами, як Місяць, Венера і Нептун. У народженні та дозріванні перли бере участь могутня енергія Нептуна, в подарунок від Місяця вона отримали підвищену чутливість і енергію, Венера подарувала їй вишуканий смак і прагнення до розкоші.

Слово «жемчуг» прийшло до Росії з Китаю. Воно утворилося з китайського «чжень-чжу» через староруське «зенчуг». У мовах романо-германської групи перла називається «перл». І звідси, до речі, з'явився «перламутр», тобто «мати перлів».

У Росії перші згадки про перли датуються X ст. А в XIII-XVIII стст. вони були улюбленими каменями для прикрашання одягу, жіночих головних уборів, одіяння церковних служителів, церковного начиння.

Перли бувають різних кольорів, форм і розмірів. Цей коштовний камінь буває білим, жовтуватим, сріблястим, кремовим різних відтінків, золотистим, блакитним, сірим, чорним. Найбільш цінними вважаються рівні, великі, сяючі перли. Щоб підібрати намисто з однакових за якістю перлів, навіть штучно вирощених, потрібні роки.

Вартість перли обумовлюється не лише її розмірами, але і блиском, кольором, фірмою і мінімальною кількістю плям та нерівностей. Чим довше перла росла, тим більше в ній блиску і чарівності. Найбільше цінуються перли - рожеві. Проте колір потрібно обирати відповідно до відтінку і кольору шкіри, необхідно також брати до уваги колірну гамму одягу, який ви носите.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...