• Дизайнери рекомендують у декорі використовувати символи

  • Середа, 8 жовтня 2008 року
Метелик — символ вічного життя, старохристиянська риба — родючості та достатку. «Символи створюють закінчені смислові композиції як вдома, так і в офісі або магазині. Вони вдихають в інтер'єр тепло і красу давніх традицій», — уважає Наталія Захарченко, дизайнер-декоратор мережі «Тенденс».

3 жовтня на майстер-класі, організованому законодавцем моди сезонного декору супермаркетом «ТенДенс-декор», дизайнери розкрили секрети створення різдвяного настрою.

Провідний дизайнер супермаркету «ТенДенс-декор» Гусева Лариса, рекомендує використовувати в інтер'єрі штучні квіти пуанцетії, які символізують Різдво Христове, а також називані зіркою Віфлеємською — символ відродження, любові та надії.

Різдвяний інтер'єр Наталії Захарченко виконано у морській тематиці: «Я прагну надавати композиціям внутрішньому змісту, тому використовую старохристиянські символи: рибу, двостулкову раковину (символ жіночого водного початку)».

«У радянські часи нам не дозволяли зустрічати Різдво, святкувався лише Новий рік. Замість ангела — символу благословення Бога — для прикраси використовувалися безликі ялинкові кулі, а святого Миколая замінив чужий українцям дід Мороз. Це, на жаль, відірвало нас від теплоти і внутрішнього сенсу давніх традицій», — каже Олена Гурдя, директор по асортиментній політиці компанії «Аллен», найбільшого в Україні оператора на ринку сезонних декорацій, дарунків і предметів інтер'єру. «Ми прагнемо адаптувати світові тенденції в декорі до нашого менталітету, даючи українцям можливість повернутися до привітності та гармонійності культури наших предків».

У демонстраційній залі супермаркету кожну п'ятницю з 16.00 до 17.00 проходять безкоштовні навчання декоруванню для початківців, програму яких можна уточнити в адміністратора школи «Тенденс».

Супермаркети «ТенДенс-декор»
м. Київ, пр-т Краснозвездний,119
8-044-455-70-96

м. Харків, Музичний в'їзд, 2
8-057-759-00-57

Школа флористики і дизайну «Тенденс»
м. Київ, пр-т Краснозвездний,119
8-044-503-06-07 (*731)
www.tendens.com.ua

Час роботи супермаркету
Пн. -  Суб.: з 9.00 до 21.00
Нд.: з 10.00 до 20.00Вікторія Веснова. Велика Епоха, Україна
Підписатися:

Коментарі