ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Порожні торгові центри по всьому Китаю (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Порожні торгові центри по всьому Китаю. Попри заяву прем'єр-міністра КНР про те, що економічне зростання буде стабільним, люди розповідають зовсім інші історії.

Колись жваві китайські торгові центри спорожніли. Кілька блогерів зняли їх на відео.

Китайський блогер, місто Шеньчжень: «Зараз шоста година вечора, я у Wanda Plaza а Шеньчжені. Погляньте, у торговому центрі майже нікого немає. Тут дуже порожньо».

І такі історії розповідають жителі по всьому Китаю.

Лі, власник бізнесу з продажу одягу, Шанхай: «Загалом економічні перспективи досить похмурі. Цього року дуже важко заробити гроші в будь-якій галузі. Мені довелося закрити бізнес. Місцевий великий супермаркет також закрили. У Шанхаї закрили багато підприємств та універмагів».

Ван – держслужбовець із провінції Ганьсу на північному заході Китаю. За його словами, у місцевих торгових центрах мало покупців, багато магазинів закрилося.

Ван, держслужбовець, Ганьсу, Китай: «Навіть тим, хто працює на державу, зарплату часто затримують. Зазвичай ми отримуємо зарплату на 2-3 місяці пізніше. Це важко для сімей з обмеженим бюджетом. Декому доводиться виплачувати іпотеку чи кредит на автомобіль».

Попри падіння роздрібного продажу та низькі споживчі витрати, прем'єр-міністр Китаю минулого тижня заявив, що економіка країни зростатиме, і що в другому кварталі ситуація поліпшиться.

Однак через п'ять днів після цієї заяви офіційне дослідження показало, що активність у виробничому секторі Китаю в червні знову зменшилась після спаду в травні, а активність у сфері послуг знизилася до п'ятимісячного мінімуму.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube