• Прогулянки по Великій китайській стіні перетворилися в небезпечні подорожі (фотоогляд)

  • Субота, 23 серпня 2008 року
 

Від удару блискавки під час відвідування Великої китайської стіни постраждало відразу кілька людей, повідомила газета «Ранковий Пекін» 13 серпня.

Загалом після удару блискавки постраждало 9 людей, троє з них є громадянами США, двоє - Гонконгу, й четверо - з провінцій материкового Китаю. Постраждалі громадяни США й континентального Китаю перебувають у лікарні, але їхньому життю нічого не загрожує, 2 потерпілих із Гонконгу вже виписані.

Пізніше британська газета The Times повідомила, що 14 серпня під час прогулянки по Великій китайській стіні від ударів блискавок також постраждали в Пекіні байдарочник Девід Флоренс і кілька родичів англійських спортсменів, загалом 5 людей. А 14 серпня з 14 до 15 години у Пекіні було зафіксовано 176 спалахів блискавок.

Погода явно не благоволить до Олімпіади. За даними пекінських синоптиків, починаючи з 16 години 13 серпня, в олімпійському парку випало 59 мм опадів, а в районі Пінчан - до 79 мм. Затопленими й непроїжджими стало кілька великих трас. Через непогоду знову були перенесені матчі з бейсболу, тенісу й веслуванню.

Заступник керівника олімпійськими стадіонами Сін Чунін повідомив ЗМІ, що вони роблять усе можливе, щоб максимально зменшити вплив дощу на хід змагань, вони також приготували більше 10 тис. дощовиків, але стихія розбушувалася занадто сильно, плюс до цього ще й численні блискавки, отже змагання все-таки заради безпеки спортсменів довелося перенести.

У м. Циндао, де проходять змагання з вітрильного спорту, також пішов сильний дощ, і комітет вітрильного спорту оголосив про скасування на той час усіх змагань.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...