• В Україні мороз став причиною смерті 169 людей. Метеорологи потепління не обіцяють. Фотоогляд

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Вівторок, 12 січня 2010 року
 В Україні станом на 11 січня від переохолодження та обморожень загинули 169 осіб. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров’я з посиланням на інформацію УНПЦ екстреної медичної допомоги та медицини катастроф щодо кількості постраждалих осіб від сильних морозів, що розпочалися в Україні 18 грудня 2009 року.

Найбільше від переохолодження померло в Донецькій області - 57 осіб.

Загалом за вказаний період за допомогою до лікарів звернулися 2 тис 317 осіб. Було госпіталізовано з обмороженням, переохолодженням – 1 тис 548 осіб, пише НьюсруЮа.

У той же час, погода в Європі паралізувала рух літаків, поїздів і машин. На континенті метуть завірюхи, які викликав середземноморський циклон "Дейзі". У деяких районах Франції, Німеччини і Великої Британії за останню добу випало більше 40 сантиметрів снігу.

В найближчий день снігопади, за повідомленнями метеорологів, продовжаться, а температура в центральній Європі може знизитися до -20 С. У Великій Британії в новорічні свята вночі термометри вже показали -22 С. За повідомленнями британських метеорологів, за останніх 30 років це найнижча позначка.

 
 
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...