• Керівництво ФК «Шахтар» не відпустило Луческу до «Галатасараю»

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 16 червня 2014 року

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу не залишає клуб — чутки про його перехід до «Галатасараю», які поширювали турецькі ЗМІ, не справдились.

Таку інформацію підтвердив президент стамбульського клубу Унал Айсан. За його словами, керівництво «Шахтаря» не відпустило Луческу.

«Тепер ми постараємося знайти німецького або голландського тренера», — прокоментував ситуацію Айсан.

Крім того, очікується, що 16 червня Мірча Луческу та генеральний директор футбольного клубу «Шахтар» виступлять із офіційною заявою.

Нагадаємо, як повідомляли турецькі ЗМІ, румунський спеціаліст вже навіть підписав контракт із провідним турецьким клубом, і йому залишилось тільки домовитись із керівництвом «Шахтаря» про завершення роботи в Україні.

Чутки про перехід Мірча Луческу в якості головного тренера до інших клубів з’являлись і раніше, але тоді він спростовував їх, стверджуючи, що пропрацює у «Шахтарі» принаймні до кінця свого контракту — до літа 2015 року.

З «гірняками» румунського тренера пов’язує дуже довгий період роботи — футболістів донецького клубу він тренував протягом останніх 10 років. Під його наставництвом «гірняки» багато разів поспіль вигравали чемпіонати України з футболу, зокрема у 2005, 2006, 2008, 2010, 2011, 2012 та 2013 роках.


Читайте також:

Кримський футбольний клуб «Титан» розформовують

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...