• «Скватер»: стародавній символ великих космічних подій

  • Субота, 30 травня 2009 року
Зображення людини, яке зустрічається в історії незліченних цивілізацій по всьому світу і складається з кількох простих ліній, дає безпомилкове уявлення про унікальне явище, що відбувалося на древньому небі.

Сигнал богів

Раптом хтось показав на небо. Полуденне небо стало червоним, потім білим, а тоді набуло насичено жовтого кольору. Могутність небозводу була водночас зачаровуючою і жахаючою, нічого страшнішого не доводилось бачити коли-небудь цій групі людей. Це була прекрасна, чудова і болісна демонстрація нікчемності людини перед лицем богів.

Великі іскри залишалися на небі якийсь час, достатній для того, щоб місцеві жителі встигли змалювати це на полотні з граніту. Хвіст енергії, що розтинає космос, залишав за собою гігантські струмені газу, деякі з яких були направлені вгору, інші — вниз.

«... всього кілька тисяч років тому небо сколихнула електрична активність.  Наслідки цього безпосередньо вплинуть на розуміння нашого культурного коріння. Який вплив зробила подія на перші цивілізації? Який вона мала зв'язок  із зародженням світової міфології, ранніх релігій та будівництвом монументальних споруд в стародавні часи?»  — турбує це питання Девіда Телбота і Велліса Торнхілла у їхній книзі «Блискавки богів».

Походження «скватера» — як називають цю піктограму — ймовірно, одна з улюблених загадок учених, що спеціалізуються у плазмовій фізиці. Це графічне зображення, виявлене серед  археологічних знахідок  десятків  древніх культур по всьому світу, які не мали відомих зв'язків або контактів одні з одними. Це навело сміливих учених на припущення, що «скватер» є швидше віддзеркаленням грандіозних подій, спільним для різних культур, а не повторюваним невиразним зображенням людської анатомії.

Нова теорія для старого Всесвіту

Навіть якщо так, то «скватер»  не є джерелом походження цієї фантастичної теорії.  Проте він є вдалим доказом  для величезного потоку передових ідей, відомих як Електричний Всесвіт.

Прихильники Електричного Всесвіту (такі як автор однойменної праці Дональд Скотт, один із піонерів ідеї) дотримуються концепції, що плазма, енергетичний стан матерії є субстанцією і силою, яка наповнює і управляє сукупністю практично всіх елементів, що існують у Всесвіті. Така ідея може дати кардинально нові пояснення вже добре знайомих теорій, серед яких Великий вибух, темна матерія, загальна теорія відносності Ейнштейна.

Але коли прихильники Електричного Всесвіту заявляють, що не гравітація, а  плазма — визнана як четвертий стан матерії, що заповнює  99,9% відомого Всесвіту,  — відповідає за планетарне тяжіння, консервативні вчені заперечують, або навіть висміюють цю теорію.

Очевидно, що властивість електрики в положенні між теплими газами і гігантськими магнетичними полями зірок — це сфера, де зараз відсутні відповідні дослідження, необхідні для того, щоб підтвердити або спростувати цю цікаву теорію. Дослідження цієї галузі могло б надати нове розуміння таких феноменів як гамма-промені, розширення Всесвіту і величезне виділення енергії, яке, згідно з припущеннями, сталося багато років тому на древньому небі.

Питання про електрику

Поведінка електрики посеред теплих газів на космічних висотах — як і раніше є дисципліною, яка досі перебуває у зародку.  Однак знання, взяті з різних сфер, пов'язаних із електромагнітними полями, можуть дати уявлення про те, як космічні розряди в давню епоху могли утворити контури людини.

Гігантський «електричний»  промінь плазми може нагадувати людський торс, змальований на піктограмі скватера, а енергетичні круги, що перетинають вісь тіла, подібно до хвиль, що розходяться в протилежні сторони, можуть утворити контури рук і ніг. Третій елемент, центральна «лінія», що оточує тіло, виглядає як дві точки, що стискаються у напрямку до обох сторін фігури, завершуючи найбільш поширений варіант малюнка.

Таким чином, відштовхування між колами разом із електричною віссю могло утворити одне з найколоритніших видовищ, які коли-небудь доводилось спостерігати людству: величезну істоту з розкритими руками і зігнутими ногами.

Фігуру «скватера» можна знайти у всіх закутках світу. Вона з'являється в культурах Арізони, Вірменії, Н'ю-Мехіко, Венесуели, Іспанії, Італії, в Альпах, на Близькому Сході, в Китаї.

Поширені заперечення — клеймо нових теорій


Проте, можливо, «скватер» не єдине зображення унікальних космічних явищ, які довелося спостерігати стародавньому світу. Різні схеми, що повторюються в піктограмах по всій планеті, можуть змальовувати туманності або вибухи в глибокому космосі.

Лише після довгих років учені визнали тільки сонце, місяць та інші точні  зображення, виявлені серед зображень богів, людей і тварин як наочні| свідчення спостереження за небозводом. Але багато сучасних археологів, такі, як Ентоні Перрат, почали аналізувати елементи давньої міфології як реальні факти.

Подібно до того, як земна куля змінила уявлення про плоску Землю, геліоцентризм прийшов на зміну геоцентризму, теорія відносності витіснила ньютонівські ідеї,  Електричний Всесвіт може здійснити повний переворот у світі сучасних теорій про космос.

Піонери цієї нової науки, в якій часто сумніваються, можливо, недалекі від того успіху, що посміхнувся Галілею, Ньютону та Ейнштейнові, які добилися визнання лише через роки ігнорування і висміювання.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...