ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Британії підліткам заборонили носити ділові костюми на кінопрем'єру «GentleMinions»

Велика Епоха
Архівне фото, на якому показані талісмани, що нагадують персонажів франшизи фільму «Міньйони», на прем'єрі в Юніверсал-Сіті, Каліфорнія, 11 квітня 2014 року. (Valerie Macon/Getty Images)

Деякі кінотеатри у Великій Британії заборонили вхід підліткам у ділових костюмах через їхню хуліганську поведінку.

Групи хлопчиків-підлітків, які називають себе GentleMinions, знімають для соцмереж те, як вони відвідують покази Minions: The Rise of Gru, останньої частини франшизи «Гидкий я».

Відео, на яких підлітки в костюмах йдуть дивитися фільм великими групами та голосно аплодують, стали вірусними у соціальних мережах.

Декого було звинувачено у деструктивній поведінці під час показів, у тому числі в тому, що вони шумлять та розкидають предмети.

Це спонукало низку кінотеатрів у Великій Британії заборонити групам підлітків у ділових костюмах відвідувати показ, відповідно до повідомлень у соціальних мережах, а також повідомлень BBC та Британської асоціації преси.

Кінотеатр Regal в Уейдбріджі, Корнуолл, заборонив дивитися фільм неповнолітнім у костюмах без супроводу дорослих.

На прем'єрі першого фільму «Міньйони» у Лос-Анджелесі, Каліфорнія, 27 червня 2015 року. (Kevin Winter/Getty Images)

На зображеннях, розміщених у соціальних мережах, видно, що в кінотеатрі Odeon є табличка з написом: «Через недавні заворушення, пов'язані з тенденцією #gentleminions, будь-якій групі гостей в офіційному одязі буде відмовлено у вході на показ Minions: The Rise of Gru».

У деяких випадках на кіносеанси викликали поліцію. Поліція Гернсі підтвердила телекомпанії ВВС, що отримувала повідомлення про інциденти.

Франшиза «Міньйони» стартувала у 2010 році з «Гидкого Я». Останній фільм «Міньйони: Сходження Грю» розповідає історію походження реформованого суперлиходія Грю та його легіону крихітних жовтих поплічників, відомих як Міньйони.