• Хацкевич може стати головним тренером збірної Білорусі

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Понеділок, 20 жовтня 2014 року
Олександр Хацкевич може очолити збірну Білорусі після того, як її головний тренер Георгій Кондратьєв пішов у відставку через незадовільні результати команди.

Хацкевич, який нині обіймає посаду головного тренера київського «Динамо-2», підтвердив ЗМІ, що в ході попередніх переговорів із білоруською стороною погодився очолити збірну. Рішення про призначення його тренером має затвердити федерація футболу країни, але, за словами Хацкевича, попередні умови і строк контракту вже обговорювались.

«Не приховую, я дав згоду очолити збірну рідної для мене країни», — сказав Олександр Хацкевич.

Повідомляється також, що головний тренер «Динамо» Сергій Ребров та президент клубу Ігор Суркіс не проти відпустити тренера «Динамо-2».

Нагадаємо, останнім часом білоруська команда не показувала гарних результатів. Зокрема, у відбірних іграх до Євро-2016 у своїй групі (С) вона після трьох матчів посідає останнє місце. На рахунку білоруської збірної — одне очко, так само, як і в іншого аутсайдера групи — збірної Люксембургу. Македонія із трьома очками — четверта, Іспанія та Україна із шістьма займають другу й третю позицію, а збірна Словаччини із дев’ятьма пунктами — першу.


Читайте також:
Білоруський клуб присвятив перемогу у ЛЧ Белькевичу
Євро-2016: Україна перемагає на виїзді Білорусь
Фоменко відзначив потужну підтримку фанатів на «Арені Львів»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...