• Избавьтесь от газовой зависимости — в Израиле создали биогазовый котёл

  • Ксения Раднева | Великая Эпоха
    Понедельник, 27 ноября 2017 года

В Ізраїлі створили біогазовий котел HomeBiogas, який дозволяє домогосподарствам виробляти власний газ із відходів. Цей газ можна використовувати замість традиційного палива для приготування їжі, а сам котел допомагає зменшити кількість відходів.

Інтерес до скорочення виробництва відходів та викидів вуглецю постійно збільшується: вітрова та сонячна енергія стають все доступнішими джерелами енергії для багатьох домогосподарств.

Компанія HomeBiogas пропонує домашнім господарствам використовувати їхню розробку, щоб генерувати власний біогаз. Біогаз складається з декількох газів, перш за все з метану і двоокису вуглецю, які утворюються під час розкладання органічної речовини в середовищі, що не містить кисню.

Яір Теллер (Yair Teller), співзасновник HomeBiogas, вперше ознайомився зі застосуванням біогазу в Індії. Вражений цією ідеєю, він зі своїм другом вирішив розробити і протестувати декількох прототипів простої системи для виробництва біогазу.

У підсумку вони придумали недорогу біогазову DIY-систему, призначену для домашнього використання. Система переробляє органічні відходи на чистий газ. Газ можна використовувати для приготування їжі, а решта перетворюється у високоякісне рідке добриво для саду.

Перша версія пристрою була випущена у 2016 році, а оновлена ​​наразі шукає фінансування на Kickstarter.

Набір HomeBiogas можна зібрати вдома всього за кілька годин. Він активується за допомогою гною тварин або набору для створення колонії бактерій особливого виду. Після цього користувачі просто кожен день додають у систему відходи продуктів.

Близько 1 кг харчових відходів досить для виробництва 200 л газу. Цього обсягу достатньо для приготування їжі на сильному вогні протягом 1—3 годин.

HomeBiogas має габарити 122 см x 165 см x 100 см і важить менш як 40 кг. Для правильної роботи системи потрібно мати деякий простір на відкритому повітрі, а також достатню кількість сонячного світла.

Проте це відносно простий спосіб для багатьох людей зменшити вуглецевий слід. Уже через рік використання HomeBiogas дозволить середньому сімейству ліквідувати одну тонну органічних відходів, скоротивши шкідливі викиди двоокису вуглецю.

Подписаться:

Social comments Cackle

загрузка...