ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пекін будує військові бази по всьому світу (ВІДЕО)

Велика Епоха
(MAP BY SARINA PATTERSON/AIDDATA. SOURCE: AIDDATA/WILLIAM & MARY)
(MAP BY SARINA PATTERSON/AIDDATA. SOURCE: AIDDATA/WILLIAM & MARY)

Глобальні інвестиції в інфраструктуру інших країн вкладає Китай. Саме це питання хвилює законодавців та експертів, які вважають, що Пекін може намагатися створити військові бази в іноземних морських портах, які він фінансує.

Сьогодні Китай має лише одну офіційну військову базу в Джибуті. Вона розташована всього за кілька миль від найбільшої військової бази США в Африці. Однак, як повідомляється в доповіді, Китай може претендувати на більше. В межах ініціативи «Один пояс, один шлях» китайський режим вклав майже 30 мільярдів доларів у порти по всьому світу, розширивши або збудувавши заново 78 об'єктів.

У звіті організації aid-data йдеться про те, що деякі з цих портів можуть стати китайськими військовими базами під час війни. Ось вісім основних варіантів.
По-перше, порт Гамбантота у Шрі-ЛанцІ. Китай орендував його на 90 років. Далі йдуть бази в Екваторіальній Гвінеї, Пакистані та Камеруні. Потім військово-морська база Ream у Камбоджі, а також інші бази у південній частині Тихого океану та Африці.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube