• Колекція чоловічого модного одягу від Burberry: AW15

  • Оксана Богомаз | Велика Епоха
    Субота, 20 червня 2015 року

Відомий британський модний дім Burberry продемонстрував колекцію чоловічого модного одягу AW15 в рамках показів London Collections. На лондонському подіумі було показано приголомшливе шоу, на якому представили нові моделі аксесуарів.

Історія бренду Burberry сягає своїм корінням у середину 19 століття. Завдяки своїй вже багатовіковій історії Burberry вважається втіленням справжніх англійських традицій.

Основоположник модного дому Томас Барбері винайшов габардин — це неймовірно міцний і практичний матеріал, який ідеально підходив для пошиття верхнього одягу. Тому не дивно те, що спочатку Берберрі спеціалізувався на шитті плащів. Саме плащ, який згодом отримав назву «тренчкот», приніс Томасу популярність і дав можливість для подальшого розвитку.

Фірмовою відмінністю Burberry стала «шотландська клітинка», в якій застосовуються червоний, чорний, білий і пісочний кольори. Яскраві оригінальні принти і зараз є характерною ознакою творінь від Burberry, разом зі строгими лініями та ретельним опрацюванням деталей. Дивовижний стиль дизайнерів орієнтується на витончений смак клієнта, який носить такий одяг і в будні дні, і на роботу.


Читайте також:
Чоловічий одяг 2015: 10 образів

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...