ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай почав першу відкриту дипломатичну взаємодію з ХАМАСом (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Китай почав першу відкриту дипломатичну взаємодію з ХАМАСом.

Міністерство закордонних справ КНР підтвердило, що його спеціальний посланник у вихідні зустрівся з одним із політичних лідерів ХАМАСу в Катарі.

У міністерстві повідомили, що вони обмінялися думками про події в Газі, але подробиць не розкрили.

ХАМАС заявив, що його політичний лідер Ханія закликав ізраїльських військовиків «припинити різанину» та вивести війська з Гази.

Перед зустріччю з ХАМАСом китайський посланник також відвідав Ізраїль та Західний берег річки Йордан. Таким чином він став першим китайським дипломатом, який відвідав обидві території з початку війни минулого року.

У понеділок високопосадовець Білого дому Джейк Салліван підтвердив, що минулого тижня внаслідок авіаудару Ізраїль убив командира номер три ХАМАСу. Також загинули тисячі бойовиків.

Білий дім та ізраїльський уряд неодноразово закликали китайську комуністичну партію використати свій вплив, щоб охолодити війну, та засудити ХАМАС. Пекін цього поки що не зробив.

7 жовтня ХАМАС увійшов на територію Ізраїлю та завдав смертоносних атак, унаслідок яких загинуло понад 1200 людей. Щонайменше двісті п'ятдесят осіб взяли в заручники.

Невдовзі після цього Ізраїль заприсягся знищити терористів ХАМАСу, назвавши це самообороною.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Youtube:

Підписуйтесь на наш канал на Youtube