• Розкішні літні вечірні сукні

  • Оксана Позднякова | Велика Епоха
    Четвер, 7 червня 2012 року
Розкішна літня вечірня сукня обов'язково повинна бути в гардеробі кожної жінки. Вона додасть особливої чарівності й допоможе відчути себе королевою. Будь то похід до театру, ресторану, на весілля до подруги, випускний або прогулянка з коханим набережною — незабутній вечір забезпечений.

Вечірню сукню треба вибирати з особливою ретельністю, щоб вона приховала всі недоліки й підкреслила принади.

Широкоплечим дівчатам ні в якому разі не можна вибирати сукні з відкритим верхом, на плечах обов'язково повинні бути присутні хоч бретельки. Ідеально прикрити плечі рукавами-воланами, також добре буде виглядати і верх «маєчкою».

Щоб здаватися стрункішою, вибирайте приталене плаття.

Жінкам з менш вираженою талією підійде сукня з корсетом, яка до низу повинна спадати, утворюючи вертикальні складки.

Невисоким підійде сукня в стилі «ампір» з тканиною, яка струмом спадає від грудей, утворюючи вертикальні лінії і витягуючи силует.

Маленьким і худеньким підійде плаття, до низу розкльошені, що підкреслить різницю між верхом і низом.

Жінкам з грушоподібною фігурою буде до лиця вечірнє плаття з відкритим верхом і розширеним низом, з акцентом на плечах або грудях.

Декольтована сукня з воланами допоможе приховати як худобу, так і зайву пишноту. Вибравши таку сукню, зробіть акцент на грудях, талії або плечах.

Зупинившись на відповідному фасоні, не забудьте, що головне — як ви себе почуваєте у цій сукні, адже королеву робить не корона, а гідність, яку вона несе в собі. Будьте впевнені, що ви чарівні і повірте: всі будуть захоплюватися вашою красою.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...