• Забруднення навколишнього середовища в Китаї завдає країні великого економічного збитку

  • Понеділок, 26 травня 2008 року

Китайський фахівець у сфері охорони навколишнього середовища повідомив, що економічний збиток від забруднення навколишнього середовища на сьогодні складає $728,5 млн.

Академік будівельної академії КНР, фахівець у сфері спорудження об'єктів захисту навколишнього середовища Лю Хунлян на форумі, що пройшов 22 травня в рамках міжнародної виставки досягнень науково-технічної промисловості, що пройшла в Пекіні, розповів, що одночасно із зростанням валового внутрішнього продукту (ВВП) в країні, також постійно зростає кількість викидів шкідливих речовин. Він також сказав, що в 22% міст у Китаї вміст двоокису сірки в повітрі перевищує встановлені норми. Ці міста в основному знаходяться у провінції Сичуань, Гансу, Гуйчжоу та ін. Академік Лю повідомив також, що економічний збиток від забруднення навколишнього середовища вже складає $728,5 млн.

Фахівець з питань екології Ван Вейло, який проживає у Німеччині, сказав, що за даними звіту ООН за 2007 р., щороку від забруднення повітря і води в Китаї вмирає 700 тис. чоловік.

Згідно з опублікованим китайським урядом у лютому цього року звіту про стан захисту навколишнього середовища, протягом останніх 10 років порушення екології і забруднення навколишнього середовища в країні завдало збитку національній економіці у розмірі 10% вартості валової продукції усередині країни.

Сі Ван. Радіо Вільна Азія

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...