• Землетрус у Китаї наніс великі збитки сільському господарству і тваринництву

  • Субота, 24 травня 2008 року
 
Ветеринарний інспектор Лі Цзінсян повідомив, що внаслідок землетрусу в провінції Сичуань здохло понад 790 тис. голів свиней і 12,5 млн голів птаха і худоби. Влада вживає термінові заходи для запобігання розповсюдженню епідемій у постраждалих районах.

Ветеринарний інспектор міністерства сільського господарства Лі Цзінсян повідомив на прес-конференції у Пекіні, що внаслідок землетрусу здохло 792 тисячі голів свиней (всього у провінції Сичуань налічується 60 млн голів свиней), 12,5 млн голів птаха і худоби. Інформацію про це повідомило агентство REUTERS.

Землетрус також завдав великого збитку риболовецьким ставкам, знищив 15% овочів, що вирощуються у провінції Сичуань, зруйнував 50 тис. теплиць. У провінції Сичуань вирощується 15% овочів, зернових і сировини для рослинної олії всієї країни.

Лі Цзінсян відзначив, що у зв'язку з тим, що багатьох загиблих людей хоронять безладно, аби як, а також через сильно пошкоджене водопостачання, зараз завданням № 1 є вживання всіх можливих заходів для запобігання виникненню епідемій у постраждалих районах. Для цього вже широкомасштабно проводяться дезинфекції вулиць у містах і селищах.

Він також сказав, що настає спекотний літній сезон, який є піком розповсюдження різних хвороб тварин, особливо свиней. У 2007 р. через велику епідемію було знищено дуже багато свиней.

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...