Українці перемогли в естафеті ЧЄ з біатлону

Жіноча збірна України із біатлону 3 лютого здобула перемогу в естафеті на Чемпіонаті Європи в естонському Отепяя, повідомляє Федерація біатлону України.

Ірина Варвинець своєю стрільбою без жодного промаху допомогла збірній України перемогти в естафеті з біатлону на Чемпіонаті Європи в Отепяя. Ілюстративне фото: biathlon.com.ua
Українки фінішували першими із загальним часом 1:09:58.58. Друге місце посіла збірна Німеччини — 1:10:17.14, що становить +18.6 секунд від першого місця. На третьому місці розташувалися французькі біатлоністки — 1:10:19.91, тобто +21.4 секунд.