Українські біатлоністи в перший день ЧЄ взяли дві бронзи

В естонському Отепяя, де стартував Чемпіонат Європи з біатлону, українські спортсмени-юніори в перший же день взяли дві медалі.

Призерами стали Юлія Журавок та Максим Івко — вони вибороли бронзові нагороди, повідомляє сайт Федерації біатлону України.

Юлія Журавок поступилася на 20 секунд австрійській спортсменці Дуні Здуч та на півхвилини — росіянці Вікторії Сливко, яка посіла перше місце. Інша українська юна біатлоністка Анастасія Меркушина посіла 7 місце, Анастасія Ничипоренко — 27, а Марія Кручова — 36 місце у перегонах.

Максим Івко посів третє місце, поступившись майже на півтори хвилини естонському спортсмену Рене Захкна, а також майже на 3 хвилини лідеру змагання Аристиду Бегу. Українець Антон Мигда посів у цій гонці 9 місце, Олександр Мор’єв — 12, а Дмитро Ігнатьєв — 34 місце.