Українець виборов «бронзу» на Кубку світу з біатлону

Українець Сергій Семенов завоював «бронзу» в індивідуальній гонці на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в Холменколлені. Фото: biathlon.com.ua
Українець Сергій Семенов на восьмому етапі Кубка світу з біатлону в норвезькому Холменколлені завоював бронзову медаль в індивідуальній гонці, повідомляє Федерація біатлону України.

Семенов не зробив жодного промаху у стрільбі і завершив гонку із часом 52:15.6, що становило +48.8 секунд від першого місця.

«Завжди любив індивідуальну гонку, ще у юніорському віці мені вдавалося завойовувати медалі. Продовжую працювати і насолоджуюсь гонками», — сказав Семенов на прес-конференції після гонки.

За його словами, у нинішньому сезоні він завоював медалі у всіх індивідуальних гонках, у яких брав участь.

А загалом переміг у забігу француз Мартен Фуркад із загальним часом 51:26.8 і стрільбою без промахів.

Друге місце посів росіянин Євген Гаранич — 51:41.0, +14.2 і жодного використаного запасного патрона.